Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Průšvihář Krmenčík se stal podruhé otcem: S manželkou dali dceři netradiční jméno

Zdroj: extra.cz
+ Další 2 fotografie
miminko
Známý fotbalista Michael Krmenčík (26) se v sobotu stal podruhé otcem. Jen krátce před jedenáctou hodinou jeho manželka Denisa na svět přivedla dcerku, které bylo vybráno velmi netradiční jméno. Na malou Melanii doma čeká její o rok a půl starší sestřička Claudia.

Ještě v květnu bylo o Michaelovi Krmenčíkovi a jeho manželce slyšet především v souvislosti s autonehodou, při níž tehdy ještě těhotná Denisa Krmenčíková poškodila dopravní značku, zničila kontejnery na tříděný odpad a poškodila i čtyři zaparkovaná auta. I přes velký stres spojený s touto událostí se ale manželé nyní mohou radovat.

V sobotu před jedenáctou hodinou přišla na svět druhá dcerka Michaela a Denisy, kterou šťastní rodiče pojmenovali Melania. Fotbalista se radostnou novinkou pochlubil na svém Instagramu. „Čaues, jmenuji se Melania Krmenčík, narodila jsem se v 10:53, vážím 3 kg a měřím 48 cm. Já i maminka jsme v pořádku a budu ta nejlepší mladší ségra,“ připsal dojatý Krmenčík ke snímku z porodního sálu.

První dcerka Denisy a Michaela Krmenčíkových přišla na svět v únoru roku 2018, malá Claudia nyní doma čeká na příchod maminky a malé sestřičky.

Související články

Další články