Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Průšvih před dovolenou: Marek Ztracený musel řešit vážné zranění syna

+ Další 3 fotografie

Nic člověka nerozhodí více než problémy před dovolenou. Své o tom může vyprávět Marek Ztracený (37), který před odletem na prázdniny musel řešit zranění Marka mladšího. O své trápení se s fanoušky podělil na sociální síti Instagram.

"Ale má to i své výhody… budeme mít přednost ve frontě do letadla. Jen nám asi bude trochu pípat na kontrole, protože tam má i dráty," vtipkuje Marek starší a dodává, že syn je hrdina a už žertuje se sestřičkami: "Radí jim, co a jak mají dělat… to má nejspíš po mamince," napsal zpěvák na Instagram.

Syn Ztraceného je pěkné kvítko

"Taky už má zhruba spočítáno, kolik bude tentokrát pojistka a co si za ni koupí. Celkově je v dobrém rozpoložení a už vypráví, jaký skoky na kole bude zkoušet, až mu to sundají," pokračuje Ztracený a je vidět, že i když rozhodně nejde o lehké zranění, Marek (11) by měl být v pořádku a rodinnou dovolenou jim to určitě nezkazí.

Marek Ztracený si se synem vůbec užije. Tuhle ho zase hledali po celém městě, synátor si přitom jen odešel popovídat se sousedy. Jinak spolu ale vycházejí výborně.

"Máme se synem skvělý vztah a mluvíme spolu neustále a o všem. Od úplných blbostí až po vážné věci," řekl eXtra,cz před časem. "Myslím, že hlavní je si uvědomit, že to, co dospělému může připadat jako směšný problém, se může dítěti zdát jako bezvýchodná situace."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy