Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Průšvih na Primě: VyVolení nemají žádné fanoušky, musejí je najímat! Neuvěříte, za jakou almužnu!

„Fanoušci“ za dvě stě před vilou VyVolených!
Zdroj: Prima FTV

Soutěžící ve VyVolených bojují o miliony a před vilu a do studia jim chodí fandit jejich fanoušci tak jako za starých časů. Tak na tenhle scénář rovnou zapomeňte.

Všechno je to zase jen podvod. Fanoušci ve studiu i před vilou jsou najatí chudáci, kteří musí pro Primu tajtrlíkovat za pouhé dvě stovky. Tvrdí to náš zdroj ze štábu vedoucí projektu Šárky Šedivé: "Jsou to lidi z agentury Echo Production, kasírujou za ně od Primy víc, ale dávají jim jenom dvě stovky. Aby to bylo uvěřitelnější, vytvořili dvě skupiny komparzistů, jednu určenou speciálně do studia, druhou před vilu.

Za pravdu dává zdroji jeden ze skupiny „fanoušků“, která v úterý před barrandovským atelierem tajtrlíkovala: „Jsme už taková parta, chodíme natáčet přes tuhle agenturu často, všichni tady jsou buď studenti, co se rádi vidí v televizi, nebo lidi jako já, kterým ty dvě stovky fakt bodnou. Já jsem venku, takže se vždycky musíme akorát rozjuchat, což je tak dvakrát, třikrát za natáčení, které je někdy dost dlouhé, ale tak co se dá dělat. Pak nás nějaká Lucka nebo Petr vyplatí, každému dvě stovky. Když jedu po natáčení na Smíchovské nádraží na metro bez lístku a potom pěšky do centra, tak se to ještě docela vyplatí.“

Gratulujeme a přejeme hodně dalších spokojených fanoušků, kterých podle sledovanosti zatím spíše ubývá.

Související články

Další články