Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Průša z Karibiku se probral z kómatu! Nevěřím, že měli rychločlun, říká miliardář Chlad

Michal Průša: Podle Richarda Chlada se podnikatel probral z kómatu!
Zdroj: Se souhlasem Richarda Chlada/Facebook Michal Průša/Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
nehoda

Michal Průša (47), který byl v těžkém stavu v nemocnici po nehodě na lodi v Karibiku, při které zemřel Miroslav Bučkovský (†47), se probral z kómatu. CNN Prima News to sdělil Průšův kamarád a miliardář Richard Chlad. Ten navíc dodal, že nevěří "fámám a zkazkám o tom, že se jednalo o nějaký superrychlý motorový člun".

Český podnikatel Michal Průša se zranil při nehodě člunu ve vodách Karibiku. Spolu s dalším českým podnikatelem Miroslavem Bučkovským najeli na útesy, přičemž Bučkovský při nehodě zemřel. Průšův kamarád, podnikatel Richard Chlad, se nyní pro CNN Prima News vyjádřil, že Průša už se měl probrat z kómatu. Jeho stav je však stále vážný.

Nevěřím, že měli rychločlun

„Z vlastní zkušenosti vím, že je v Karibiku zvlášť v nočních hodinách poměrně komplikovaná navigace, takže nikdo netuší, proč se nehoda stala,“ uvedl Chlad. „Nicméně nevěřím fámám a zkazkám o tom, že se jednalo o nějaký superrychlý motorový člun, který jede 300 kilometrů za hodinu. Je to hloupost. Ta loď slouží k běžné přepravě lidí mezi ostrovy nebo na krátké jednodenní výlety. Spíš se bojím, že se mohl stát nějaký technický problém nebo problém v noční navigaci,“ řekl své teorie o nehodě český miliardář.

Stav Průši se měl podle Chlada mírně zlepšit: „Už se měl probrat z kómatu a začal i komunikovat. Pořád je ale hodně rozbitý a udržovaný v umělém spánku,“ dodal. „Parta kamarádů okolo pana Bučkovského tam měla lodní půjčovnu, lodě fungovaly na běžné denní výlety. Měli to jako běžné podnikání. Ale zda si ten den člun půjčili, nebo jak to bylo, skutečně nevím,“ řekl na závěr český podnikatel.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy