Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Průkopnice velkých zadků Amber Rose ukázala světu svého BOBŘÍKA: To budete koukat!

To je ale nestyda!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Průkopnice velkých zadků Amber Rose se ukázala v celé své kráse. Provokatérka s největším pozadím vůbec se absolutně nestydí, a tak všem ukázala svého bobříka. Rozhodla se tak snad kvůli tomu, že by jí začala upadat sláva a už nebylo co nabídnout?

Amber se pyšní na profesionálních fotkách svým dokonale vypracovaným obřím zadečkem. Pro mnoho žen se tak stala vzorem a téměř každá bych chtěla mít zadek jako ona. Často je také přirovnáván k pozadí Kim Kardashian.

Jenomže když se na Amber dostatečně nevyřádí photoshop a fotky jejího zadku někdo neupraví, tak to zas taková sláva není. O tom jsem se nicméně mohli přesvědčit už minule.

Její stehna nejsou tak vypracovaná jako na profesionálních fotkách. Spíš je zdobí nevzhledná celulitida a její pověstný zadek je na tom podobně. Takhle krasotinka by nejspíše měla na sobě pořádně zamakat, aby se vrátila zpět do formy, protože co jinak může nabídnout?

Momentálně vyvěsila na sociální sítě fotku, na které celému světu ukázala svého bobříka. Že by už Amber opravdu nevěděla, čím má zaujmout?

Související články

Další články