Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Průjezd amerického konvoje ukázal tupost českého národa! Nechyběl ani holý zadek!

Průjezd amerického konvoje ukázal tupost českého národa! Nechyběl ani holý zadek!
Zdroj: eXtra.cz
Průjezd amerických vojáků Českou republikou s sebou přinesl nadšení Čecháčků z vojenské techniky, ale i střet amerikanistů a protestantů, křik, hádky a nekonečné, hodinové čekání v dešti na zaoceánskou armádu. A jeden holý zadek.

Tisíce lidí kolem silnic v České republice celou neděli očekávaly průjezd amerického konvoje. Maminky utěšovaly mrznoucí děti čekající v deštivém počasí na obrněné transportéry Stryker, fanoušci západní armády si přivstali, aby si tvrdé chlapíky ze zámoří mohli zvěčnit. Ptáme se proč?

Davové šílenství a touha zamávat americkým vojákům totálně změnily jinak normálně pohodovou neděli českých vesniček u hraničních přechodů z Polska, odkud Amíci přijeli. Všude americké vlajky, maskáčoví přívrženci a zvídavé báby Kelišové podél cest. Tak země hamburgerů zaplavila zemi piva.

Konvoj se sympatickými svalnatými chlapíky mával tisícovce lidí, přestože málokdo z čekajících podél cest věděl, proč a z jakých důvodů Američané Českou republikou projíždí. Prý na oslavu Severoatlantického paktu. Prý na utvrzení americké solidarity, za kterou musíme být hodně vděčný poté, co 2,7 milionu voličů zvolilo Miloše Jitrnice, díky kterému nás Poláci a Ukrajinci definitivně mají za zrádce a Rusy.

V Evropě je více než 64 tisíc amerických vojáků a amerikanismus vídáme v českých ulicích čím dál více. Ano, Spojené státy americké potřebujeme více, než ony potřebují nás, ale nestali jsme se dnes tak trochu stádem ovcí?

Nestali, protože americké jaderné zbraně už jsou zase jedinou protiváhou zla, které číhá na Východě i Blízkém východě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy