Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Prsten za veřejné ponížení! Hrdlička po močení na ulici žádá tenistku o odpuštění

Hrdlička se snaží, aby získal zpět ztracenou důvěru.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Moderátor TV Nova Michal Hrdlička (27) se snaží získat zpět důvěru, kterou v Karlových Varech utopil na dně sklenice. Tenistka Plíšková (24) se pyšní krásným prstenem. Bude to ale k usmíření stačit?

Novácký sporťák Michal Hrdlička to vzal letos ve Varech hodně zhurta. Přišel, popil, osahal si pár holek a vymočil se na ulici. Dokonce to zkoušel i na Nelu Slovákovou a její kámošky.

Michal je hodně otrávený z toho, že ho u nočního řádění s kumpány nafotili fotografové. Myslí si, že kdyby nebyl tak slavný, tak by mu tyhle noční úlety mnohem lépe procházely. Otázkou je, zda by ale o neznámého Hrdličku zase stály zástupy holek.

Karolína Plíšková a její divoký sporťák nyní prožívají dovolenou v Monaku. O co tam jde? O usmíření. Je to taková ta typická dovča po rozbouřených dnech. Na ruce krásné tenistky se objevil také záhadný prsten. Tak výrazné šperky nikdy Karolína nenosila. Je to dárek od Hrdličky? A bude to stačit?

Karolína Plíšková čelí těžkému rozhodnutí. Na jedné straně je vidět, že Hrdličku má ráda. Na straně druhé musí vidět, co Michal provedl s Luckou Borhyovou (38). Tak uvidíme, jak se tenistka zachová, až jí spadnou růžové brýle.

Související články

Další články