Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Prsní RETRO s prostředníčkem: Ornella sundala podprdu a vysmála se facebookovým ovcím!

Ornella Koktová
Zdroj: Facebook
+ Dalších 13 fotografií
To ale zveřejňuje zajímavé fotky své holčičky! Otec Ornelly Koktové (25) Michal Štika sdílel na Facebooku její vyprsenou fotku s colovým nápojem, který jako by vypadl z reklamy na známou značku limonády. Jenže věc se má úplně jinak a Orny se rozhodla ukázat davu, jak je trapný!

„Před třemi lety běžela challenge, kdy se všechny holky na Facebooku fotily s coca-colou mezi prsy (cílem se mělo takhle divně bojovat proti rakovině prsu – pozn. red.) a mně to připadalo až ubohý, jak všechny ukazovaly to samé, “ vysvětlila eXtra.cz původ fotky Ornella. Ta je známá tím, že záměrně jde velmi často proti stádu, což byl nakonec i tenhle případ.

„Proto jsem se vyfotila s pepsi a poslala jim všem vzkaz, že jsou jedničky,“ směje se ještě dnes své provokaci modelka a redaktorka.

Momentálně prsa už nefotí, má úplně jiné starosti.

„Probíhá výcvik koně, do toho chce Quentin jezdit pony a náš osmiměsíční pes nám dává pěkně zabrat. Je ve věku, kdy je s ním hodně práce. Ráno třeba ukradl synovi ponožku, tak ho Pepa (61) půl hodiny honil po zahradě, než to vzdal, že tohle nemá zapotřebí. Psa to taky přestalo bavit, protože už to nebyla hra, tak nám ji vrátil. A Pepa měl aspoň ranní rozcvičku,“ dodala Ornella Koktová (25).

Související články

Další články