Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Prskavec vylovil zlato! Doma na něj čeká půvabná Terezka

Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
olympiáda

Kajakář Jiří Prskavec (28) slaví na olympiádě v Tokiu obrovský úspěch, naprosto ovládl finálový závod a získal zlatou medaili. Není to však jediný úspěch, kterým se může pyšnit. Tou největší oporou mu byla jeho krásná rodina, a to půvabná manželka Tereza, která v úspěch svého šampiona věřila bez jakékoliv pochyby.

Kajakář Jiří Prskavec to dokázal, ve vodním slalomu je nejen mistr světa, mistr Evropy a vítěz Světového poháru, ale také již olympijský vítěz. Ze své startovní pozice při závěrečném boji nebyl příliš nadšený, startoval totiž jako úplně poslední. "Na druhou stranu je to trošku sen dát to z poslední pozice," uvedl ještě před startem závodu, kdy se později jeho sen stal skutečností.

Není to ale jediný úspěch Jiřího Prskavce, doma na něj totiž čeká ta největší opora, a to půvabná manželka Tereza, se kterou má krásné dva syny. "Není jednoduché je nechávat doma, ale razím směrem za svými sny. Tokio, jdu si pro tebe," uvedl ještě před odjezdem na olympiádu ke krásnému snímku jeho rodiny.

Manželka Tereza Prskavcová ve svého šampiona ani na jeden okamžik nepochybovala. "Každý loučení znamená budoucí těšení se a vítání. A věřím, že tohle bude velký," napsala na své sociální sítě k dojemnému snímku, jenž sdílela před odjezdem svého muže. 

Více o LOH 2021 Tokio ➔

Související články

Další články