Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Prsatý malér Karlose Vémoly: Náhodná kolemjdoucí v Thajsku je známou firmou z Brna

Prsatý malér Karlose Vémoly: Ženu, kterou označil za kolemjdoucí, velmi dobře zná
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se svolením Dev1
+ Dalších 5 fotografií

Karlos Vémola už v tom zase lítá. Po nedávném skandálu, poměru s Rikou Fane, a dalších několika románcích se zdá, že se MMA zápasník opět zapletl do pořádného maléru. V Thajsku, kam Karlos údajně vycestoval kvůli přípravě na zápas, se totiž objevil po boku mladé blondýnky. Údajná “kolemjdoucí”, jak bijec ženu nazval, je však servírka z klubu, který Karlos často navštěvuje. Náhoda? Redakce eXtra.cz zná identitu tajemné slečny. S předchozími milenkami má mnoho společného! 

Několik měsíců se zdálo, že Karlos Vémola hodlá pro jednou sekat latinu. Po ohromném skandálu, několikaměsíčním románku s hvězdičkou filmů pro dospělé Rikou Fane, o kterém naše redakce jako první informovala, to vypadalo, že zápasník doopravdy svých činů lituje. Stal se z něj věrný manžel a milující tatínek od rodiny - alespoň soudě dle sociálních sítí, které manželé zahrnovali společnou láskou.

Stalo se tak poté, co mladá pornoherečka prozradila i ty nejmenší detaily jejich poměru, kvůli kterému se od zápasníka odvrátilo nejen mnoho fanoušků, ale i přátel. I přes to podvedená Lela nakonec vzala Karlose na milost.

Náhodná kolemjdoucí je pro Karlose známá firma

Nyní se ale zdá, že zápasník opět lítá v pořádném průšvihu, a to kvůli videu s prsatou blondýnkou. To vzniklo celkem náhodou, a to během živého vysílání známého Slováka, při kterém se Karlos s onou dívkou omylem připletl do záběru. Jen těžce lze totiž věřit tomu, že se jednalo o náhodnou kolemjdoucí, jak se bijec snažil obhájit na svém Instagramu. “Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, kdy kolem mě prošla nějaká paní na chodníku. Tak ze mě zase všichni dělají nějakého sexuálního predátora, že sem jezdím asi si užívat a ne trénovat,” nechal se slyšet.

Bijec sice tvrdí, že se jednalo o cizí ženu, ale ve skutečnosti je na záběru zachycen s barmankou Larou pracující v nočním brněnském podniku Pitkin, který Karlos často navštěvuje. "Hned, když jsem viděla to video, říkala jsem si: Sakra, to je Lara," potvrdila nám identitu dívky informovaná osoba.

Jedná se o vskutku velkou náhodu, že by se dvojice potkala ve stejný čas v ulicích Bangkoku. Navíc přesně takové dívky zápasník vždy vyhledával. Lara má s předchozími milenkami mnoho společného: vylepšené poprsí nebo dlouhé vlasy. Karlos svoji slabost prostě neskryje.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy