Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Prsatice Terry z Robinsonova ostrova: Nedostatečná hygiena mi nevadí. Jsem prasátko!

Terry je kost.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 109 fotografií
Kráska Tereza Dušková alias Terry (22) je jednou z bojovnic ve druhé řadě Robinsonova ostrova. Je nesporné, že muži obdivují hlavně její ženské přednosti, kterými těší ty kolem sebe. Řeklo by se, že dívku, která vypadá jako modelka, budou na ostrově trápit hygienické podmínky. Opak je pravdou. Terry se přiznává, že je prase.

Tereza Dušková je jednou z nejvíc sexy obyvatelek opuštěného ostrova. Ženských zbraní, kterými může bojovat v cestě za vítězstvím, má více než dost. Do druhé řady reality show Robinsonův ostrov se přihlásila z hecu. „Přihlásila jsem se na popud nejlepšího kamaráda, který mi řekl, že bych to nezvládla, tak jsem do toho šla. Jsem hodně drsný člověk. Chci před sebou vidět výzvy,“ řekla Terry.

Prsatá krasavice nejvíce bojuje s nedostatkem jídla a s přílišným sluníčkem. „To sluníčko je neuvěřitelný a teplo fakt katastrofální. To je asi to nejhorší. Ani ten hlad, ani ty lidi, ani to, že jsme špinaví, smradlaví a nechutní. Nedostatečná hygiena mi nevadila. Jsem prase. Nebudu lhát. Jsem zkrátka trošku prasátko. Nejsem úplně ta typická dámička, co potřebuje mít umělý vlasy, nehty a řasy,“ prozradila.

Zda má Tereza šanci na výhru, je ve hvězdách. Svými přednostmi ale bude bojovat do posledního dechu.

Související články

Další články