Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Prsaté tajemství hvězdy Like House: Marie Rosecká šla v 19 letech na plastiku, popsala děsivý průběh

Prsaté tajemství hvězdy Like House: Marie Rosecká šla v 19 letech na plastiku, popsala děsivý průběh
Zdroj: Se souhlasem Marie Rosecké
+ Dalších 8 fotografií
like house
Od 19. dubna 2021 poběží reality show Like House na hlavním programu TV Prima každé všední pozdní odpoledne a jednou z hlavních účastnic je půvabná tiktokerka a influencerka Maru Rosecká (19). Mladičká Marie bude letos maturovat na střední zdravotnické škole a v rozhovoru pro eXtra.cz popsala, jak by naložila s případnou výhrou. Jako jediná účastnice z party influencerů si nechala ve svých devatenácti letech zvětšit poprsí a upřímně promluvila o tom, jaké nepříjemnosti zvětšení prsou obnáší, ale jak sama říká, konečně je šťastná a spokojená.

Marie Rosecká je jedna ze sedmi účastníků nové reality show Like House, na jejímž vzniku se sama podílela. "Chtěla bych se víc dostat mezi známější lidi a užít si to. Jde i o zábavu a zkušenosti. Počítám, že sledující vyrostou. (Tik Tok 412 tisíc, IG 40 tisíc sledujících.) Chtěla bych se tím (influencerkou) živit, chtěla bych být známější a dostat se i do televize," prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Všichni v redakci tak nějak cítí, že Maruška má velký potenciál a je jen otázkou, jak ho dokáže zúročit. "Výhru bych určitě rozdělila mezi všechny. Všichni máme stejné podmínky a jsme tam tři měsíce, takže si myslím, že si odměnu zasloužíme všichni. To, co bych za to případně dostala, bych si přidala na bydlení nebo na auto do budoucna. Šetřila bych," pokračuje.

Pánové si ale mohou nechat zajít chuť, protože tahle pohledná influencerka je šťastně zadaná. "Přítel říkal, že to je dobrá příležitost a že se těší, až mě uvidí. Doufám, že se s ním během těch tří měsíců budu vídat často, nebo spíš, co to půjde. Bude to taková naše životní zkouška, a pokud to zvládneme, tak spolu pak asi zůstaneme navždy," říká.

Den po operaci prsou jsem nemohla pít ani jíst, hned jsem zvracela

Maru Rosecká nedávno podstoupila plastickou operaci prsou a se svými fanoušky se podělila o pocity bezprostředně po operaci. "Den po operaci jsem nemohla nic jíst ani pít, protože jsem hned zvracela," svěřila se. "Pokud bych měla popsat bolest od 1 do 10, tak v den operace tak 3 a třetí den bych řekla 10."

Často se také opakovala otázka, proč se k takovému kroku rozhodla. "Měla jsem prsa velikosti A. Po dětech bych možná měla B, ale po kojení by to byla zpět A a ještě k tomu vytahaná. Prostě jsem chtěla mít pěkná, velká prsa už napořád," dodala spokojeně.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy