Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Prsatá topless tanečnice chce do světa fotbalu: Ráda by vystavovala svá kůzlátka v roli rozhodčí!

Ta je ale sexy. To by ten fotbal byl najednou ještě hezčí.
Zdroj: Instagram
Ty ženy někdy už fakt nevědí co by. Rádoby modelka a tanečnice Amy Christophers se rozhodla, že bude fotbalovou rozhodčí.

Udělá prý všechno pro to, aby si splnila svůj obrovský sen. Plavovlasá prsatá sexbomba Amy Christophers, kterou až do teď proslavily maximálně tak polonahé fotografie, chce asi změnu. Touží po tom, aby se stala fotbalovou rozhodčí.

Aby toho nebylo málo, tak dokonce není zrovna skromná, protože chce rozhodovat zápasy ve slavné anglické Premier League! Velká fanynka britských klubů už se té chvíle nemůže dočkat. Má už přesně vymyšleno, jak toho chce dosáhnout, pochlubila se totiž deníku The Sun.

Podle svých slov je dívkou, co nikdy nic nevzdá. Uvědomuje si prý, že ji čeká hodně dlouhá cesta, ale je ochotna ji absolvovat. „Vždy jsem milovala fotbal. Vím, že nyní se musí hodně učit. Je to ale můj koníček, který beru hodně vážně. Jsem daleko od vrcholu, to je jasné, ale věřím, že na něj jednou dosáhnu,“ vyhlásila sexbomba, která po ukončení prvního kurzu může vést zápasy týmu do 16 let. Přihlášená už je, tak uvidíme, kam až se dostane. Že ale jednou udělí červenou kartu třeba Rooneymu nebo Sanchezovi, to se moc očekávat nedá.

Související články

Další články