Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Prsatá slovenská moderátorka se na Facebooku pustila do Romů! Trest byl nekompromisní!

Kristína Kormúthová byla vyhozena za status na Facebooku.
Zdroj: facebook.com

Slovenská moderátorka Kristína Kormúthová se kvůli své prořízlé puse dostala do pořádných problémů. Na Facebooku se totiž podělila o svůj radikální názor na romskou komunitu. Vedení televize ji okamžitě odvolalo z televize a dnes s ní definitivně rozvázali spolupráci. Jde prý o exemplární potrestání.

Sexy moderátorka Kormúthová na svém facebookovém profilu zveřejnila rasistický status: „Vzbudit se ve 4:30 s tím, že vám padá střecha na hlavu, ale přitom vám nějaký nedonošený smradlavý cikán z domu krade čtyřmetrovou okapovou rouru, je takové slovenské. Proč tohle nemůžeme střílet jako myslivci škodnou? A nikdo ať mi neříká, že jsem rasistka! Nebo mu něco rozkoušu!" vyhrožovala teď už bývalá moderátorka.

Vedení televize bylo jejím statusem o „nedonošených cikánech“ pohoršené a moderátorku exemplárně potrestalo. Kormúthová je tedy v současné době na dlažbě, ale vzhledem k jejímu sexy vzhledu a momentální oblíbenosti u diváků se o její budoucnost nebojíme.

Nicméně vzhledem k tomu, že Romové na Slovensku tvoří de facto většinu národa a můžou se tak snadno vzbouřit, je rozhodnutí televize pochopitelné.

Související články

Další články