Slovenská moderátorka Kristína Kormúthová se kvůli své prořízlé puse dostala do pořádných problémů. Na Facebooku se totiž podělila o svůj radikální názor na romskou komunitu. Vedení televize ji okamžitě odvolalo z televize a dnes s ní definitivně rozvázali spolupráci. Jde prý o exemplární potrestání.

Sexy moderátorka Kormúthová na svém facebookovém profilu zveřejnila rasistický status: „Vzbudit se ve 4:30 s tím, že vám padá střecha na hlavu, ale přitom vám nějaký nedonošený smradlavý cikán z domu krade čtyřmetrovou okapovou rouru, je takové slovenské. Proč tohle nemůžeme střílet jako myslivci škodnou? A nikdo ať mi neříká, že jsem rasistka! Nebo mu něco rozkoušu!" vyhrožovala teď už bývalá moderátorka.

Vedení televize bylo jejím statusem o „nedonošených cikánech“ pohoršené a moderátorku exemplárně potrestalo. Kormúthová je tedy v současné době na dlažbě, ale vzhledem k jejímu sexy vzhledu a momentální oblíbenosti u diváků se o její budoucnost nebojíme.

Nicméně vzhledem k tomu, že Romové na Slovensku tvoří de facto většinu národa a můžou se tak snadno vzbouřit, je rozhodnutí televize pochopitelné.