Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PRSATÁ Petra z Robinsonova ostrova konečně promluvila o PŘÍTELI: Jejich vztah NEPOCHOPÍTE!

+ Dalších 112 fotografií
Kráska Petra Palusková, která se proslavila díky reality show Robinsonův ostrov, dlouho mlžila kolem vztahu se svým údajným přítelem. Nyní se rozhodla, že konečně promluví a všem řekne, jak to spolu mají. Jejich vztah je ale opravdu zvláštní.

Petra Palusková je playmate a soutěžící z drsné reality show Robinsonův ostrov. O tom, jak se jí tam daří a co vyvádí, jsme psali již mnohokrát. Ale o svém soukromém životě majitelka silikonových čtyřek příliš mluvit nechtěla. Alespoň do této chvíle.

Nejspíše měla už dost všech spekulací okolo jejích potenciálních vztahů, a tak se rozpovídala exklusivně pro Prásk!

Petra natočila krátké video, kde popisuje, jaký má vztah se svým současným přítelem. Bohužel, ještě nesdělila jméno svého vyvoleného, ale kdo ví, třeba i to nám brzy prozradí. Prozatím se nechala slyšet, že jejich vztah je spíše takový volný.

„Vídáme se, kdy chceme, a když máme na sebe čas. Nijak nad tím nepřemýšlím. Neřešíme, kdo s kým kam chodí a kdy se vrátí, máme zkrátka takový volnější vztah,“ rozpovídala se playmate.

Nedávno se totiž spekulovalo o tom, že vnadná soutěžící by měla chodit s Janem Kočkou, vnukem známého kolotočáře. Tak postupem času uvidíme, jestli to je pravda, nebo se jedná úplně o někoho jiného.

Související články

Další články