Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Prsatá Lara Stone: Modelka, která se stydí chodit po mole

Lara Stone: Prsatá modelka, která se stydí chodit po mole
Zdroj: Archiv Lara Stone
+ Dalších 6 fotografií
Sexy mama

Modelka Lara Stone je proslulá svým výstavním poprsím a mezírkou mezi zuby. Během focení se cítí ve svém živlu, jakmile má vystoupit na molo, přestává si být jistá v kramflecích.

Modelka, co nerada chodí po mole

Lara Stone je modelka původem z Nizozemska. Objevena byla ve dvanácti v pařížském metru během rodinné dovolené. Předvádí pro nejvybranější značky, patří mezi nejvýdělečnější modelky. Lara své fanoušky učarovává vzhledem á la Brigitte Bardot a výraznou mezírkou mezi zuby.

Její krása je silná a strhující, popisují odborníci. Fotomodeling miluje, má sex-appeal, žhavé ženské křivky a nebezpečný pohled šelmy. Chůzi po mole ale příliš nemusí a sama přiznala, že je z ní dokonce nervózní, na manekýnu má totiž poměrně malou nohu a boty jí bývají větší. Musí se hodně snažit, aby neupadla. Jednou kritičkou byla proto dokonce označena za antimodelku. Ta ji popsala jako ženu netypické chůze se strnulým výrazem.

Lara Stone se léčila ze závislosti

Lara rozhodně otevřela modelingový svět i dívkám, které vypadají na první pohled jinak, zajímavě. Dnes jsou tyto typy modelek mezi návrháři v oblibě. V době, kdy začínala Lara, tomu tak ale rozhodně nebylo.

V roce 2009 Lara Stone přiznala, že se léčila z alkoholismu. O rok později už ohlásila zásnuby s anglickým komikem Davidem Walliamsem. Téhož roku se i vzali a v roce 2013 se jim narodil chlapeček Alfred. O dva roky později už se pár rozváděl. David jako důvod k rozvodu uvedl nepřiměřené chování ze strany manželky. Tento rok se Lara provdala podruhé, tentokrát za developera Davida Grievsona.

Podívejte se na sexy galerii krásné Lary.

Související články

Další články