Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Prsatá exhvězda Novy Ester Ládová: Podruhé do toho praštila a neskutečně jí to seklo!

Ester Ládová a Josef Prchal
+ Dalších 6 fotografií
Před 14 lety o ní kvůli kontroverzní soutěži Miliónový pár televize Nova věděla celá republika, dnes je z ní ale spořádaná majitelka kosmetického salónu, kterou už na ulici jen tak někdo o podpis nepožádá. Přece jenom se do myslí lidí vkradly tváře mnoha jiných hvězdiček. Bývalá zpěvačka Ester Ládová (37) se v červnu bez mediálního zájmu podruhé v životě vdala a fakt jí to hodně slušelo!

„S manželem, který rozhodně nikdy nebyl hasič, jak všichni dokola píší, ale čtyřiadvacet let byl policistou u zásahové jednotky, jsme se brali po tříleté známosti. Obřad byl na Červeném Hrádku v Unhošti. Jsem nejšťastnější, co jsem kdy byla. Sice se moc nevídáme, protože já dělám dvanáctky a on osmnáctky, ale je nám moc fajn. A pracujeme na miminku,“ svěřila se eXtra.cz Ester. Ta se po bývalém manželovi jmenovala Bílá, chtěla se tak zbavit příjmení, pod nímž ji znala většina republiky.

Exmanžel se pak ale zakoukal jinde a Ester opustil. Asi tehdy nevěřila, že by se ještě někdy do někoho zabouchla, ale stalo se.

A nyní, po druhém sňatku, hrdě nosí příjmení Pepy Prchalová.

„Dnes se manžel živí už něčím jiným, jinak bychom asi nemohli postavit dům a žít si tak dobře, jak si žijeme. Já sama mám už deset let kosmetický salón. Děláme všechno, na co si jen vzpomenete. Naštěstí mám plno zákaznic, takže ani nepotřebuju žádnou reklamu,“ dodala Ester.

Mohlo by vás zajímat

Další články