Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Prsa Slovákové pod lupou: Silikony se moc nepovedly, vypadají divně, vzkazují lidé Nele

Prsa Slovákové pod lupou: Silikony se moc nepovedly, vypadají divně, vzkazují lidé Nele
Zdroj: archiv Nela Slováková
+ Dalších 5 fotografií
Nela Slováková
Brněnská podnikatelka Nela Slováková se jela zrelaxovat k moři. Aktuálně si užívá pohádkové dovolené v Chorvatsku. Nebyla by to ona, kdyby se fanouškům nepochlubila fotkou v plavkách. Co ovšem mnohé zarazilo, jsou její silikony. Fanouškům se zdá, že se něco nepovedlo.

Poslední dobou bylo kolem brněnské podnikatelky pořádné haló. Nela Slováková totiž v době pandemie prodávala roušky, o kterých tvrdila, bůhví jak nejsou účinné, opak byl ale pravdou. Pro Nelu to muselo být velmi náročné období a zřejmě proto se rozhodla zmizet na chvíli někam pryč a pořádně si oddychnout.

S maminkou a bráchou odcestovala do Chorvatska, kde si společně užívají krásné chvíle u moře. Nela při této příležitosti na fanoušky vytasila fotky v plavkách, kde ukázala silikonová prsa.

Nepovedená plastika?

Mnohým sledujícím se ale prsa Nely zdají poněkud zvláštní. Pokazila snad něco klinika, kde si je Nela nechala dělat? "Nic proti, ale moc hezký prsa ti neudělali," zaznívá v komentářích.

Takových komentářů bylo pod Nelinou fotkou více. "Vážně vypadají divně," zamyslela se jiná z komentujících. Některé komentáře pak byly lehce ostřejší. "Taky jsem si říkala, že jsou jak vemena od krávy," smála se jiná komentující. Tím to ovšem nekončilo. Někteří se nad Nelou doslova rozčílili. "To neunesete jiný názor? Myslíte, že se musíte každému líbit? Sorry, ale ta prsa jsou vážně hnus. A Instagram není jen pro ty, co vám lezou do prdele," rozčílil se další komentující.

A co si o Neliných silikonech myslíte vy? Také se vám zdají divné, či vám přijdou naprosto v pořádku? Podívejte se do fotogalerie na fotky Nely Slovákové v plavkách a pak nám dejte vědět do komentářů.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy