Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

PRSA NETÁHNOU? Sledovanost Top Star magazínu rekordně klesá. Kdo vystřídá Perkausovou?

Eva je dost vyzývavá. Ale ve studiu z ní dělají starou mladou.
Zdroj: Profimedia.cz/Playboy
Na televizi Prima se bojí o osud magazínu Top Star. Čísla sledovanosti padají jak shnilé švestky ze stromu. Sledovanost jedné z vlajkových lodí, Top Star magazínu, jdou rapidně dolů a nikdo neví, jestli nebude ještě hůř. Může za to snad výměna moderátorky? Že by obří vnady Evy Perkausové tolik netáhly?

Když přijali na Primu jako novou moderátorku společenského magazínu Evu Perkausovou (21), tak skoro nikdo netušil, kdo to vlastně je, ale dávala se jí šance, že by třeba mohla prorazit. Bylo hezké se na pěknou holku dívat. Pohledná tvářička, přírodní pětky a štíhlá postava.

Jenže jak se teď ukazuje, a první s tím přišel deník Blesk, tak image sexbomby nemusí být vše, aby to přitáhlo více diváků. Sice se Eva snaží, maká na sobě, ale pořád to není ono. Varujícím signálem je to, že se Top Star dostal na své historické minimum, sleduje ho pouhých 340 tisíc diváků starších 15 let. Top Star ztratil od září neskutečných 107 tisíc fanoušků. Je to ale chyba jen moderátorky?

„Top Star prošel výraznou změnou, na kterou si diváci musí zvyknout. Magazín divákům nabízíme teprve měsíc, jakékoliv závěry by zatím byly příliš předčasné,“ sdělila Blesku šéfredaktorka společenské redakce Zuzana Brzáková s tím, že Evě pořád věří.

Jenže ať se to vezme kolem a kolem, tak oproti minulosti jsou to opravdu bídná čísla. Třeba taková Mahulena Bočanová (48) dosahovala sledovanosti až 900 tisíc. Zdá se, že tato čísla odvál čas a bude zajímavé sledovat, zda graf poleze pod Evou Perkausovou ještě někdy nahoru, nebo zda se Prima začne rozhlížet po nové moderátorce. Perkausová má smlouvu podepsanou jen do konce roku a v závětří už čekají další štiky. Jednu z nich najdete ZDE.

Související články

Další články