Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Prsa Natálie Mykytenko slaví výročí: 10 fotek silikonů, které za tu bolest stály

Natália Mykytenko je velmi půvabná.
Zdroj: se souhlasem N. Mykytenko
+ Dalších 6 fotografií
Sexy galerie

Půvabná kráska Natália Mykytenko (24) se na Instagramu pochlubila svým novým dekoltem. Její umělá prsa totiž slaví tříměsíční výročí. Šla by do operace znovu? A čeho se bála ze všeho nejvíc? Víme vše! Na sexy fotky Natálčina dekoltu se podívejte do galerie.

Ještě před proměnou:Půvabnou Natálii Mykytenko znají fanoušci hlavně jako Natálku z české reality show Svatba na první pohled. Teď je ale z ukrajinské krásky úspěšná influencerka.

Ta se doslova vyšplhala z nuly na vrchol. A na svůj životní styl si rozhodně stěžovat nemůže, nedávno byla třeba na dovolené na Zanzibaru a nechala si také zvětšit prsa.


Po proměně:Příchod do Česka pro ni byl ale náročný a život se s ní rozhodně nemazlil. Jak přiznala sama Natália, při příjezdu do Česka neměly s maminkou peníze. "Chce to víru," dodala a prozradila, že se potýkala i s depresemi. A jak si užívá svá nová ňadra? Ty teď slaví svoje tříměsíční výročí!

"Byla jsem na poslední kontrole u pana doktora a tři měsíce uběhly jako nic," pochvalovala si krásná blondýnka na Instagramu a dodala, že by plastiku podstoupila klidně znova. "Jednoznačně ano," potvrdila. Do nových ňader by prý šla i přesto, že měla prvních čtrnáct dní velké bolesti.

"Výsledek stojí za to," pochválila si Natália. "Nikdy v životě nelituju věcí, co jsem kdy udělala a za to jsem nesmírně vděčná. Tohle bylo moje nejlepší rozhodnutí, přitom jsem se brutálně bála, ale ne té bolesti, ale mojí první celkové narkózy," přiznala nakonec.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy