Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

PRSA JI NIČÍ: Má je tak OBŘÍ, že se bojí o život svého syna!

+ Další 3 fotografie
Chudinka
Fiona Hornby (25), která žije v Anglii, má natolik velká prsa, až má strach, že by to mohlo ohrozit život jejího syna. Obává se, že by ho mohla udusit. A proto si chce prsa nechat chirurgicky zmenšit.

Většina žen by si přála mít větší prsa. Jinak tomu je ovšem v případě pětadvacetileté maminky z města Bolton v Anglii, jejíž prsa dosahují neskutečné velikosti 48J. Má totiž natolik velká prsa, že se bojí o život šestiměsíčního sy­na.

Neustále rostoucí prsa nejsou nic pěkného. Fiona Hornby se vyzpovídala portálu Daily Mirror a prozradila, jak moc jí prsa překážejí. Trpí ohromnými bolestmi zad a nemůže nikde sehnat padnoucí oblečení. Což ovšem není jediný problém. Má také strach, že by mohla zabít syna udušením. Nemůže ho ani chovat, protože mu nevidí do tváře, a tak se obává, že by ho mohla udusit.

V roce 2015 jí byla diagnostikována makromastie neboli nadměrně velké prsy. Jediným východiskem je tedy nechat si prsa operativně zmenšit. Nicméně operace není zadarmo. Korpulentní dáma by musela našetřit 5 500 liber. Takže v přepočtu potřebuje 163 tisíc korun, aby mohla podstoupit chirurgický zákrok, který by jí usnadnil život.

Mohlo by vás zajímat

Další články