Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

PRSA Evy Perkausové rozdělila národ! Polovina závistivých Čechů tvrdí, že jsou to silikony! Jak to je ve skutečnosti?

Pěkné poprsí!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 24 fotografií
Eva Perkausová se rozhodla, že si odpočine od Česka a mrazivého počasí v Dubaji, kde natáčela další díly do denního TOP STARU, který běží na Primě. Odtamtud také poslala svým fanouškům vzkaz, že se má opravdu skvěle. Na svůj Instagram vyvěsila fotku, kde odhodila všechen stud. Její fotka vzbudila okamžitě reakce všech možných lidí. Někteří tvrdí, že její prsa, která poodhalila na fotce, jsou silikony. Druzí jsou však přesvědčeni o tom, že Eva má nejkrásnější přírodní prsa českého šoubyznysu.

Nebyli by to Češi, kdyby se opět nepustili do hádky kolem nějaké banální věci. Tentokrát to bohužel schytala překrásná moderátorka Eva Perkausová. Eva je bez debaty jednou z nejvíce sexy žen, které můžeme vídat na našich televizních obrazovkách.

Eva se rozhodla, že si dá pauzu od české mrazivé zimy a odjede pracovat do Dubaje. Tam nejen že natáčela reportáže do denního TOP STARU, ale stihla i odpočívat.

A nebyla by to Eva, kdyby svým fanouškům nepřipravila nějaké to malé překvapení. Na svůj Instagram vyvěsila fotku, kde je nahá ve vaně a relaxuje. Jenomže to nebyla jen tak obyčejná fotka. Moderátorka potěšila zejména pánské publikum, protože na fotce ukázala kousek svého ňadra.

Okamžitě po uveřejnění fotky se vzedmula vlna spekulací. Češi začali okamžitě řešit, jestli jsou její prsa přírodní, nebo umělá. Závistivá polovina české populace začala ihned horlivě tvrdit, že prsa Evy jsou jasné silikony. Druhá polovina je přesvědčena o tom, že Eva nelže a její prsa jsou přírodní.

My jsme však přesvědčeni o tom, že nejobdařenější česká moderátorka má prsa přírodní a nejedná se o žádné implantáty. Pokud se vám zdá, že na fotce je něco zvláštního a takhle přírodní prsa nevypadají, tak se již brzy můžete těšit na podrobný návod, jak dosáhnout stejně dokonalého vzhledu prsou, kterého docílila Eva Perkausová.

Související články

Další články