Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Prožíváte či ještě chcete prožít letní lásku? Náš horoskop vám prozradí, co máte dělat a čemu se naopak vyhnout!

Karta Devět mincí věští Beranům šťastný a spokojený vztah, který bude
perspektivní i pro další budoucnost.
Zdroj: Astrohled
+ Další fotografie
Zamilovali jste se v létě? Toužíte po žhavém románku? Váš tarotový horoskop vám prozradí, co dělat a čemu se vyhnout, abyste si letní lásku užili naplno!

Beran

Co dělat: Karta Devět mincí vám věští šťastný a spokojený vztah, který bude perspektivní i pro další budoucnost. Jestliže jste se letos v létě zamilovali, nemusíte se obávat, že láska s horkými letními dny pomine! Právě naopak, má to velkou šanci pokračovat i do budoucna a vyvinout se do něčeho velmi krásného a stabilního. Všechno však samozřejmě závisí na tom, jestli si to vy sami budete přát a co pro to uděláte. Je potřeba, aby ve vás váš nový protějšek pociťoval stejnou oporu a bezpečí jako vy v něm.

Co nedělat: Karta Sedm pohárů vás varuje před sněním o věcech, které nejsou reálné. Máte sklon stavět si vzdušné zámky a přemýšlet o možnostech, které se stejně nikdy neuskuteční. Takové snění je lákavé, ale raději byste se mu neměli příliš oddávat a zůstávat nohama na pevné zemi. Dřív nebo později by se totiž ukázalo, že jsou to jen iluze. Nečekejte od letní lásky nesplnitelné, ale berte ji realisticky. Když budete partnera vnímat takového, jaký doopravdy je, bez přikrášlování, nakonec vás to velmi příjemně překvapí! Skutečnost je totiž někdy krásnější než nereálné romantické představy!

Býk

Co dělat: Karta Mág vám radí, abyste se za každých okolností snažili mít svůj letní románek pod kontrolou – dokonce i v případě, že budete svým novým protějškem naprosto okouzleni! I když se budete vznášet na obláčku lásky, měli byste to být vy, kdo má ve kterékoliv situaci právo veta a kdo tahá za skryté nitky vašeho společného osudu. Měli byste to být právě vy, kdo udává tempo vztahu a rozhoduje, co všechno protějšku dovolíte a nedovolíte. Díky tomu si budete moct letní lásku užít naplno, a pokud budete chtít, může to mít i další pokračování do budoucna.

Co nedělat: Karta Smrt vás upozorňuje na pokušení dělat radikální konce v životě, hlavně pokud by se to týkalo odchodu ze starého vztahu! Možná je váš stávající partnerský vztah v krizi, ale raději odolejte pokušení opouštět partnera kvůli nové letní lásce. Mohlo by se snadno stát, že byste spadli mezi dvě židle. S radikálními kroky, o kterých někdy uvažujete, raději ještě počkejte. Je pravda, že když se odhodláte k ukončení toho, co je staré a nefunkční, otevře vám to dveře k novým začátkům, ale ještě nenastal ten pravý čas pro takové zásadní rozhodnutí.

Blíženci

Co dělat: Karta Osm pohárů vám přináší nutnost dočasné samoty a odloučení od protějšku a radí vám, abyste to akceptovali, protože je to potřeba. Nesnažte se za každou cenu zahánět osamělost, ať už tím, že se vrhnete do náruče náhodné známosti, nebo přemlouváním partnera, ať kvůli vám změní své plány. Na vaší cestě za skutečnou láskou je nyní potřeba, abyste se ponořili do svého vlastního nitra. Místo touhy po romantice ve dvojici si raději dopřejte rozjímání o tom, co vlastně od vztahu chcete a čekáte, to vám pomůže vytvořit mnohem hlubší sounáležitost.

Co nedělat: Karta Kolo štěstí vám připomíná, že do vašeho milostného života mohou nepříznivým způsobem zasáhnout nějaké nečekané události, které nemůžete vy ani váš protějšek ovlivnit. Díky tomu nebudete moct spolu trávit tolik času, kolik byste si přáli, ale všechno špatné je k něčemu dobré, takže i tento zásah osudu bude mít svůj smysl. To, že ho zatím nevidíte, ještě neznamená, že by neexistoval – akorát se ho dovíte až později! Důvěřujte osudu, myslí to s vámi dobře, dokonce i tehdy, když to bude na první pohled vypadat pesimisticky!

Rak

Co dělat: Karta Rytíř holí vám říká, že váš milostný život si bude vyžadovat hodně energie a nasazení. Své letní lásce se budete muset hodně věnovat a hodně toho pro ni udělat, aby vám vydržela. Bude vás to ovšem bavit, takže to budete dělat s radostí a vášní! Je dost pravděpodobné, že se ocitnete v situaci, která si z vaší strany bude vyžadovat jistou dávku odvahy a ochoty jít do neznáma – možná budete mít příležitost zůstat se svojí novou láskou, jen pokud se odhodláte změnit bydliště, práci nebo něco podobného.

Co nedělat: Karta Dva meče vás varuje před přílišnou nerozhodností. Je dobré, že se snažíte zvážit všechny možnosti a rozhodovat se odpovědně, ale pokud to bude trvat příliš dlouho, vaše láska s vámi může snadno ztratit trpělivost. Při rozhodování se nesnažte být za každou cenu racionální, ale spíš dejte volnější průchod svým pocitům a dovolte hlasu intuice, ať vám prozradí, co byste měli dělat. Správná odpověď se ukrývá někde hluboko ve vašem podvědomí a to, že jste potkali právě tohoto člověka, není náhoda. Příliš mnoho uvažování zabíjí lásku a pro vás to teď bude platit dvojnásob, tak neotálejte a konejte!

Lev

Co dělat: Karta Páže mincí vám přináší šanci na nové perspektivní začátky, to znamená, že z vaší letošní lásky se může velmi snadno vyklubat něco vážnějšího, co bude mít perspektivu stability do budoucna! Zatím je však ještě předčasné dělat nějaké velké závěry, protože váš vztah je teprve v plenkách, a proto byste od něj neměli hned mít příliš velká očekávání. Raději o něj pečujte a dovolte mu rozvíjet se a růst svým vlastním tempem. Postupné sbližování s novým protějškem bude velmi krásné a romantické, tak si ho užívejte a nikam nespěchejte!

Co nedělat: Karta Tři meče vám připomíná, že máte sklon se kvůli některým věcem v lásce zbytečně trápit a dělat si starosti. Někde ve vašem srdci vás ještě pořád bolí nějaké staré zklamání a přináší vám do radosti z nového vztahu trpkou příchuť někdejší bolesti. Ale neměli byste pořád uvažovat o tom, co bylo! Život jde dál, vy už jste někde jinde a obavy, že by se mohlo opět zopakovat staré zklamání, jsou v této situaci zcela zbytečné. Tak odhoďte trápení a místo toho si užívejte všechno krásné, co nyní máte! S novým partnerem o starých smutcích a trápeních raději příliš nemluvte, na to bude vhodná doba až v pozdějších obdobích vztahu.

Panna

Co dělat: Karta Pět pohárů vám předpovídá, že letos v létě se nejspíš nevyhnete nějakému milostnému zklamání. Nebude to nic zásadního, ale budete to velmi silně prožívat a budete mít sklon trápit se a litovat více, než by odpovídalo vašim skutečným důvodům. Jenomže vnitřní bolest ze zklamané lásky je něco, čeho se nelze zbavit mávnutím kouzelného proutku. Nejlepší proto bude, když si své trápení připustíte a svoji chvilku smutku a melancholie si dopřejete. Takové věci není dobré potlačovat, protože jinak by se projevily později a jinde. Budete překvapeni, že když necháte nostalgii za letní láskou volný průběh, přebolí to nakonec mnohem snáz, než byste čekali!

Co nedělat: Karta Šest mincí říká, ať se máte na pozoru před příliš sobeckým přístupem k lásce. Budete mít sklon dělat pro partnera jen to, co je opravdu nezbytně nutné, ale přitom očekávat, že on se pro vás hodně změní nebo že změní svůj život tak, aby mohl trávit více času s vámi. Ale ruku na srdce, milujete tohoto člověka doopravdy, nebo je vám s ním pouze příjemně? Je otázka, kolik jste do nového vztahu ochotni investovat a jak je pro vás důležitý, od toho se pak bude odvíjet další vývoj situace. Dejte si však pozor, ať vaše role nejsou rozděleny nerovnoměrně.

Váhy

Co dělat: Karta Velekněžka vám přináší nádherné vyhlídky na milostný vztah, který bude jakoby z jiného světa – budete mít velmi silný intuitivní pocit, že toto je váš duchovní partner, vaše spřízněná duše, se kterou můžete nahlédnout za hranice každodennosti. Dokonce i v erotické oblasti budete mít téměř až mystické zážitky, budete vědět, že to je něco mnohem více než jen obyčejný sex. Užijte si tento letní vztah naplno, bez ohledu na to, jaké bude mít vyhlídky do budoucna. Jeho smyslem je totiž něco úplně jiného, vyššího a duchovnějšího, než abyste si založili rodinu a společný domov. A to dokonce i v případě, že jeho trvání nebude dlouhé!

Co nedělat: Karta Svět znamená, že se neubráníte pocitu, že jste dosáhli nějakého cíle a že teď už se nemusíte snažit posunovat kupředu. Budete prožívat velmi krásné období a budete věřit tomu, že bude trvat napořád, ale pozor na iluze, které by mohly vést pouze ke zbytečnému zklamání. Raději se snažte stát nohama na pevné zemi, pak se možná dočkáte velmi příjemného překvapení. Naopak, pokud budete až příliš optimističtí, může se vám stát přesný opak a dostavit se rozčarování a vystřízlivění.

Štír

Co dělat: Karta Šest mincí vám prozrazuje, že letos v létě se v lásce cítíte na koni a budete mít příjemný pocit, že se vám daří a že vás opačné pohlaví doslova obletuje. Budete si to užívat a budete mít pocit, že si můžete vybírat a možná si se svými protějšky i trochu pohrávat. Budete mít radost z vášnivého období a osamělost vám rozhodně nehrozí! Snažte se však v této situaci zachovat odpovědně a myslet nejen na své vlastní potřeby, ale i na to, aby váš protějšek byl spokojený. I krátkodobé románky by totiž měly být o vzájemné důvěře, aby nehrozilo zklamání, ale aby stály za to.

Co nedělat: Karta Dvě hole vás varuje před pocitem vnitřního zmatku a nerozhodnosti, který budete v oblasti lásky občas pociťovat. Uvědomíte si, že vlastně po určitých stránkách vůbec nevíte, co byste od života a od vztahu chtěli, proto zkoušíte všechno možné i nemožné – ale opravdové štěstí vám to nepřináší! Místo toho, abyste se snažili pořád získávat nové protějšky pro povrchní románky, se zkuste obrátit sami do sebe a zamyslet se nad tím, co vám vlastně skutečně chybí ke hlubšímu štěstí ve dvou! Jakmile to budete vědět, bude už jen otázka času se k tomu dopracovat ve skutečném životě.

Střelec

Co dělat: Karta Rytíř pohárů vám dává radu, abyste se i v letním vztahu nebáli projevit láskyplnost, něhu a být romantičtí. Dokonce i z toho, co původně vypadalo jen jako krátká aférka, se nakonec může vyvinout nádherná zamilovanost a uvědomíte si, že jste našli svoji spřízněnou duši. K tomu však bude nezbytné dát volný průchod svým skutečným citům a otevřít se lásce – místo abyste si hráli na tvrďáka, který si chce jenom užívat erotické radovánky! Možná dokonce pocítíte touhu usadit se a založit rodinu – otevřete se těmto pocitům, když se objeví, a nesnažte se je svým rozumem potlačovat!

Co nedělat: Karta Velekněz poukazuje na sklon přijímat na sebe příliš brzo v novém vztahu velké a dalekosáhlé závazky. Hlavně vás upozorňuje na to, abyste se nezasnubovali a neuzavírali manželství s člověkem, kterého zatím znáte jen krátce – ať už jste jakkoliv zamilovaní! Možná se jedná o cizince a sňatek se jeví jako praktická záležitost, která vám umožní žít společně na jednom místě, ale měli byste si uvědomit, jak velké závazky a důsledky to s sebou přináší, a pokud to bude aspoň trochu možné, pokuste se najít nějaké jiné řešení.

Kozoroh

Co dělat: Karta Devět pohárů vám věští velmi krásné a naplňující období v milostném životě a radí vám, abyste si ho užívali naplno, jak to jen jde. Teď není vhodná doba zabývat se tím, co bude, až se léto skončí – radujte se z toho, co máte a nemyslete na budoucnost, už vůbec ne na tu vzdálenou. Je však samo sebou, že se i v nezávazném letním vztahu budete chovat odpovědně, a to jak vůči svému partnerovi, tak i vůči sobě. Snažte se hrát čistou hru a ujasnit si, co můžete a nemůžete dělat, abyste nikoho nezklamali.

Co nedělat: Karta Král mečů vás varuje před sklony k citovému chladu, nedostatku ohledu a sklonem k citové krutosti v letních románcích. Je důležité uvědomit si, jak váš vztah prožívá váš partner a jestli si od toho náhodou neslibuje více, než mu můžete a chcete dát. Pokud zjistíte, že ano, měli byste raději preventivně zařadit zpátečku a neriskovat, že si pro chvíli vášně naděláte zbytečné nepřátele. Ani letní lásku nelze brát úplně racionálně a chladně, i když se o to snažíte. To, že si od takových románků do budoucna neslibujete vůbec nic, ještě neznamená, že do nich nevložíte vůbec žádný cit a něhu!

Vodnář

Co dělat: Karta Měsíc vám přináší poselství, ať si užíváte všechno krásné, co prožíváte ve svém vnitřním světě a týká se to lásky a zamilovanosti. A to bez ohledu na to, jestli se vám to splní i ve skutečnosti, nebo nikoliv! I platonická láska totiž může být krásná a v případě letních románků je mnohdy ještě mnohem krásnější a více vzrušující, než kdyby došlo k erotickému naplnění. Nezapomínejte na to! Platonická láska má navíc ještě jednu výhodu – je zde mnohem menší šance, že někoho citově zraníte nebo zklamete! Dopřejte si proto romantiku a něžné dvoření, i kdyby se jednalo jen o nenápadné náznaky, které však budou o to krásnější!

Co nedělat: Karta Páže pohárů vám přináší výstrahu před sklonem k sobectví v nových, začínajících a krátkodobých vztazích. Chtěli byste z toho pro sebe získat co nejvíce krásných zážitků, užít si co nejvíce vášně a romantiky, ale váš protějšek to může vidět jinak. Měli byste si uvědomit, že to, co je pro vás krásné, může být pro něj bolestivé a zraňující. Platí to hlavně v případě, že vy si od vašeho vztahu nic do budoucna neslibujete, ale váš protějšek očekává, že to bude mít pokračování!

Ryby

Co dělat: Karta Eso mincí vám ukazuje, že v letních románcích byste měli vždy pamatovat i na praktické, byť trochu přízemní záležitosti. Týká se to nejen zdravotních rizik, ale i financí, materiálních otázek a vůbec všeho spojeného s praktickým světem, co si dovedete představit. Jako Ryby máte sklon oddávat se romantice a žít v nehmotném světě, ale to může s sebou přinášet určitá rizika hlavně v případě, že váš milostný románek se skončí se závěrem dovolené. Nestojíte přece o to, mít kromě krásných zážitků i nečekané materiální nebo zdravotní problémy – tak si to hlídejte raději předem a buďte opatrní!

Co nedělat: Karta Spravedlnost vás upozorňuje na příchod situace, která bude zmatená a nejednoznačná, a nebudete úplně přesně vědět, co si o tom všem máte myslet. Rádi byste věděli, na čem v lásce jste, ale váš letní protějšek vás nechá tápat v nejistotě. Bude proto na vás, abyste si ve vašem životě vytvořili nějaké pevné body, na které se budete moct spolehnout. Snažte se zůstat nohama na zemi a nenechávejte se letní zamilovaností unášet do příliš snových výšin, protože by z toho mohla vzniknout velmi nevyrovnaná a komplikovaná situace.

Související články

Další články