Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Prožili jste kvůli magickému úplňku bezesnou noc? Víme, jak se dát zase do pořádku

Jak se vám spalo?
Jste celí rozlámaní a naprosto bez nálady? Bolí vás hlava a nechce se vám nic dělat? Ani se vám nedivíme. Většina lidí se totiž přes noc spánkem spravedlivých rozhodně nevyspala, jelikož na ně měl vliv nejsilnější úplněk roku. Poradíme vám, jak se dostat zase do pohody.

Není žádným tajemstvím, že úplněk se podepisuje na psychickém a fyzickém stavu lidí. Na většinu působí tak moc, že zkrátka není možné pořádně zabrat. Právě proto se dnes necítíte ve své kůži. U některých jedinců se může objevit i bolest hlavy.

Úplněk v Kozorohu, který předešlou noc nastal, byl pro všechny doslova zatěžkávací zkouškou. Jistě jste zaznamenali, že vaše nervy pracovaly více než obvykle. Dnešek ale bude jiný, protože je čas se dát do pořádku.

Nebojte se, špatná nálada a případná bolest hlavy za chvíli zmizí. Je ale potřeba se šetřit. Zbytečně se nepřepínejte a dopřejte si během dne, cokoli co vás napadne. Vzhledem k únavě to může být třeba dobrá káva nebo zákusek. Neobjednávejte si ji však moc pozdě, abyste zase neměli problém se spánkem.

Co je nejdůležitější po úplňkové noci, je jít spát brzy a ráno se nepřespat. Doporučený počet hodin je 7–9, tak se toho držte. Když zůstanete v posteli hodin sedmnáct, akorát budete následující den zase celí mátožní.

V podstatě si stačí stanovit pravidelný režim a uvidíte, že se vám zase vrátí nálada.

Mohlo by vás zajímat

Další články