Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Prožijete šťastný říjen? Velký čtrnáctidenní tarotový horoskop pro rodinu i lásku vám to prozradí!

Karta Kolo štěstí vám slibuje krásné a nečekané výdělky, které vás
velmi potěší.
Zdroj: Astrohled
+ Další fotografie
Víte, co si pro vás osud připravil na říjen? Magické tarotové karty vám prozradí, co vás čeká a nemine v lásce, zaměstnání i v rodině!

Beran

Láska: Karta Král mečů vám věští, že v lásce budete muset projevit svoji silnou vůli a jednat nekompromisně a rázně. Anebo to nebude na vás, protože se tímto způsobem projeví váš partner – záleží na tom, kdo z vás dvou je průbojnější. Váš vztah se pročistí, zbavíte se zvyklostí, které už jsou přežité, a díky tomu získáte novou energii a vášeň, jež posílí váš vzájemný vztah! Práce: Karta Kolo štěstí vám slibuje krásné a nečekané výdělky, které vás velmi potěší. Skvělé vyhlídky máte i v oblasti kariérního růstu – Štěstěna vám přinese do cesty příležitost získat nové vysněné pracovní místo nebo dosáhnout povýšení a budete to mít téměř bez námahy! Nezapomínejte však, že takové štěstí není žádná samozřejmost a važte si svých úspěchů, příště už to tak snadné nebude! Rodina: Karta Devět mečů vám prozrazuje, že doma se nejspíš nevyhnete starostem a o některých věcech budete muset pořád uvažovat. Ale pozor, protože nejspíš děláte z komára velblouda, neměli byste se kvůli tomu tolik trápit! Když necháte věcem volný průběh, dopadne to nakonec mnohem lépe, než když nad tím budete donekonečna přemýšlet. Dočasné krizové období povede nakonec ke zlepšení a prohloubení vztahů.

Býk

Láska: Karta Měsíc vám předpovídá krásné a romantické období plné fantazie a společného snění. S protějškem budete naladěni na stejnou romantickou vlnu a budete společně žít ve svém vysněném ideálním světě – co na tom, že má pramálo společného s realitou, každý z nás má přece právo na sny a tajné touhy! Jen si dejte pozor, ať se pak příliš tvrdě nesrazíte s realitou, takové zborcení vašich vzdušných zámků bude pro vztah znamenat zatěžkávající zkoušku! Práce: Karta Eso holí vám přináší velkou energii a činorodost v pracovní oblasti. Budete s přehledem zvládat všechny své náročné úkoly a ještě i něco navíc, takže na sebe budete moct být právem hrdí! Budete mít spoustu energie pro začínání nových projektů nebo podnikatelských plánů, tak toho využijte a pracujte naplno! Motivace budete mít na rozdávání a snadno s ní nakazíte i své kolegy nebo potenciální společníky v podnikání! Rodina: Karta Pět mincí vás upozorňuje na období dočasného materiálního a finančního nedostatku, které budete ve své domácnosti tento měsíc pociťovat. Může to souviset například s nějakými neplánovanými většími výdaji, s opožděním plateb a podobně. Budete z toho trochu mrzutí, ale nutnost dočasně trochu více šetřit vás nakonec s vašimi příbuznými více stmelí!

Blíženci

Láska: Karta Páže pohárů vám do milostného vztahu přináší fantazii, intuici a velkou citlivost. Budete mít smysl pro romantiku, něhu a jemnost a váš vztah se bude posunovat kupředu pomalu, postupně a opatrně. O to více vzrušující to bude, hlavně v případě, že jste teprve v začátcích sbližování! Romantika a něha však budou mít své místo i v dlouhodobých vztazích a díky nim si opět užijete pocit vzájemné zamilovanosti! Práce: Karta Ďábel vás varuje před velkým a nebezpečným pokušením v oblasti práce a financí! Zřejmě se objeví nějaká příležitost, která bude na první pohled vypadat velmi lákavě, ale ve skutečnosti zde bude nějaký háček, a to pořádně velký! Bude v tom hrát roli neférové a nečestné jednání, lži a podvody. Raději dejte ruce pryč ode všech podezřelých podniků a vyhýbejte se spekulacím, protože byste na to mohli doplatit! Rodina: Karta Šest pohárů vám věští velmi příjemné, harmonické a radostné období s nejbližšími. Budete si společně užívat příjemné chvilky a krásných zážitků budete mít během celého měsíce požehnaně! Velmi vás bude bavit věnovat se dětem a vymýšlet pro ně různé hry a aktivity. V rodině budete pociťovat citové naplnění a hlubokou spokojenost a štěstí.

Rak

Láska: Karta Sedm mečů vás varuje, že do partnerského vztahu se vám tento měsíc mohou velmi snadno vloudit pocity vzájemné nedůvěry a podezírání. To však bude působit velmi destruktivně, proto byste se měli snažit je potlačit již v zárodcích. Když si budete své sklony k negativnímu myšlení uvědomovat, mnohem snáz se jich pak zbavíte. Nezadaní Raci budou pochybovat o tom, jestli má vůbec smysl snažit se sbližovat s vysněným protějškem. Práce: Karta Deset holí říká, že v práci toho budete mít tento měsíc opravdu hodně a zřejmě se nevyhnete pocitům přetíženosti a vyčerpání. V hektické atmosféře budete muset táhnout přesčasy, abyste stihli aspoň to, co bude opravdu hodně spěchat – přesto zůstane spousta věcí nedodělaná a bude vás to stresovat. Snažte se to však brát sportovně, nic zas tak strašného se nestane, když náhodou nestihnete udělat všechno, co jste měli v plánu! Rodina: Karta Tři mince vám přináší velmi příjemné, úspěšné a vyrovnané období v domácím životě. Dočkáte se dílčích, ale velmi významných úspěchů v nějaké záležitosti, o kterou se společně snažíte a pracujete na ní spolu se svými příbuznými. Může se to týkat například nového bydlení, rekonstrukce nebo rodinných financí. S rodinou si budete výborně rozumět a bude se vám spolu výborně spolupracovat.

Lev

Láska: Karta Tři poháry vám dává příslib na nádherné období v lásce – budete pociťovat hluboké a radostné milostné naplnění, které vám přinese energii a dobrou náladu i do všech ostatních oblastí života. Všichni kolem vás budou vidět, že doslova záříte štěstím, a budete působit jako dokonalý pár, jehož společnost bude každý vyhledávat. Nezadaní Lvi se dočkají vysněné lásky a bude to člověk, který si bude dobře rozumět s vašimi přáteli. Práce: Karta Čtyři hole vám věští pracovní úspěchy, které vám dodají pocit jistoty a stability. Konečně budete mít pocit, že máte pevnou půdu pod nohama a základy, na kterých můžete dál stavět svoji kariéru. Upevníte si svoji pozici na stávajícím pracovišti nebo se vám povede najít nové uplatnění, které vám bude slibovat mnohem větší jistoty než to dosavadní. Budete z toho mít velkou radost a konečně si budete moct trochu odpočinout od neustálého stresu. Rodina: Karta Poustevník vám ukazuje, že tento měsíc se v domácím životě trochu stáhnete a společnosti svých příbuzných se budete spíše vyhýbat než ji vyhledávat. Rodinné sešlosti a oslavy teď nebudou nic pro vás, i když jindy vás účast na nich hodně baví. Dopřejte si samotu a odpočinek od neustálého rušného dění, umožní vám to ponořit se více do sebe a posunout se dál kupředu na své duchovní cestě.

Panna

Láska: Karta Čtyři meče vám předpovídá klidné období v partnerském vztahu, konečně si odpočinete od předchozích konfliktů, výměn názorů a nejistoty. Budete si užívat pocitu harmonie a odpočinku a to vám umožní získat nad některými věcmi ve vašem vztahu odstup a nadhled. Sporné záležitosti raději nebudete příliš otevírat a necháte je být, protože vám bude jasné, že jakmile si o tom začnete povídat, může kdykoliv vzniknout zbytečná hádka. Práce: Karta Císař vám věští velmi úspěšné a příznivé období v práci – nejlépe se bude dařit těm Pannám, které pracují na vedoucích a manažerských pozicích. V pracovní oblasti vám velmi pomůže vaše vlastní iniciativa a průbojnost, dokonce se to po vás bude vyžadovat. Na své spolupracovníky budete působit jako přirozená autorita, a to vám přinese velmi zajímavé výhody a možnosti, bude se vám rýsovat dokonce i šance na povýšení. Rodina: Karta Král pohárů vám dává naději na velmi krásné a naplňující období v rodinných vztazích. Budete si navzájem dávat najevo svoji lásku a emoce, ale zároveň si budete dávat pozor, aby vztahy zůstaly po všech stránkách korektní, a budete se vyhýbat všem nerozvážným krokům. Rodina pro vás bude představovat pevné zázemí, na které se budete moct spolehnout, stejně jako se oni budou moct spoléhat na vás.

Váhy

Láska: Karta Královna mincí vám slibuje, že si ve společnosti milovaného protějšku budete užívat období hojnosti, spokojenosti a materiálního dostatku. Budete mít spoustu důvodů k radosti a materiální prosperita vám umožní budovat si své krásné hnízdečko lásky a investovat do něj. V lásce pro vás bude velmi důležitá stálost a spolehlivost, nezadané Váhy proto budou vyhledávat partnery se smyslem pro rodinný život a domácí pohodu. Práce: Karta Šest mincí vám věští výrazné finanční úspěchy a skvělé výdělky, které vás budou těšit o to více, že budete vědět, že jsou zasloužené! Budete mít skvělý pocit z toho, že za to, co se vám povedlo, vděčíte svým vlastním silám a schopnostem. Konečně se dočkáte odměny za něco, čemu jste se dlouhodobě věnovali a šéf ocení vaše snažení a jeho skvělé výsledky. Důležité však pro vás bude i to, aby byli stejnou měrou a spravedlivě oceněni i ostatní kolegové. Rodina: Karta Páže holí vám do rodinného života přináší nové, svěží a pozitivní podněty. Díky příjemným a inspirativním vlivům zvenčí získáte spoustu energie společně podnikat zajímavé věci, které vás budou bavit. Svůj volný čas v rodinném kruhu budete využívat aktivně a nuda vám rozhodně nehrozí! Právě naopak, vždy budete mít spoustu nápadů, co zajímavého byste spolu mohli vyzkoušet.

Štír

Láska: Karta Osm holí vám naznačuje, že v lásce se budou věci hýbat rychle kupředu a dočkáte se přímo expresního a možná zároveň i trochu překvapivého vývoje situace! Výrazně se to projeví hlavně u nezadaných Štírů, nové milostné sblížení je již na spadnutí a budete velmi překvapeni, že se to celé bude hýbat kupředu až neuvěřitelně rychle a nečekaně! Zadaní Štíři vnesou do svého vztahu nový, svěží vánek a díky novým podnětům si spolu užijete spoustu zábavy a vášně! Práce: Karta Dva meče vám připomíná, že v pracovní oblasti budete pociťovat nerozhodnost a váhavost a budete k tomu mít dobrý důvod. Budou se vám nabízet dvě různé možnosti, ale rozhodnout, která z nich je lepší, bude velmi komplikované, protože k tomu nebudete mít dostatek informací. Nejlepší proto bude spolehnout se na intuici, kterou máte jako Štíři velmi silně vyvinutou a která vám v tomto období bude nejlepším rádcem! Rodina: Karta Hvězda vám prorokuje velmi optimistické období v rodině. Budete mít nějakou společnou vizi a sen, za kterými si spolu půjdete a které vás budou motivovat. Společné směřování a snažení se o nějaký velký cíl vás jako rodinu velmi sblíží. Může se přitom jednat o velmi různé záležitosti, od materiálních, třeba v oblasti bydlení, až po nehmotné a velmi idealistické, třeba o společnou aktivitu v nějakém dobročinném spolku!

Střelec

Láska: Karta Smrt vám jasně naznačuje, že je nezbytné se s některými věcmi, které jsou již staré a přežité, nadobro rozloučit, aby se vám otevřely možnosti začít něco nového. Pro některé Střelce, kteří již delší dobu uvažují o rozchodu, to může znamenat, že se k němu skutečně odhodláte. Ale karta Smrt nemusí nutně znamenat až tak radikální řešení! V první řadě se snažte si o věcech otevřeně povídat, nejspíš objevíte nějaké slibné řešení, budete však muset změnit svůj přístup k věcem. Práce: Karta Tři meče vám ukazuje trochu komplikované období v práci, protože si budete dělat starosti hlavně kvůli vztahům na pracovišti. Časem se ukáže, že jste se trápili zbytečně, protože věci nejsou zas tak černé, jako si je malujete, ale zpočátku na vás budou informace, které budete mít, působit spíše pesimisticky. Po nějakou dobu budete mít obavy ze ztráty svých jistot a narušení své pozice na pracovišti. Rodina: Karta Deset mečů vám předpovídá, že rodinné neshody, které se táhly již delší dobu, nyní vyvrcholí a díky tomu se konečně vyřeší. Připravte se na to, že se nevyhnete několika nepříjemným situacím, když pro vás bude složité obhájit si svoji pravdu. V konečném důsledku to však bude velmi přínosné, protože díky konfliktu se pročistí vzduch a napětí najednou opadne. Pak bude všechno krásnější a zbytečné spory konečně zmizí!

Kozoroh

Láska: Karta Čtyři mince vám říká, že lásku a partnerský vztah budete tento měsíc vnímat především jako zázemí, které vám poskytuje životní jistoty. Letošní říjen pro vás nebude zrovna nejvášnivější měsíc, ale o to silněji budete pociťovat vzájemnou spolupatřičnost v praktických životních otázkách. Nezadaní Kozorozi si budou hledat partnera podle velmi pragmatických kritérií, důležitá pro vás bude otázka jeho finančního zabezpečení. Práce: Karta Pět pohárů vám sděluje, že v práci se vám trochu zkomplikují mezilidské vztahy a budete z toho mít smíšené pocity. Na jedné straně budete rádi, že se vám s některými kolegy tak dobře spolupracuje, ale na druhé straně budete mít pocit, že některé věci by šly udělat mnohem lépe, kdybyste byli schopni se s určitými lidmi lépe domluvit. Někdy budete mít sklon dívat se na tyto záležitosti až příliš pesimisticky, ale pozor na to, protože vám to zbytečně ubírá energii. Rodina: Karta Eso mincí vám věští velké úspěchy v oblasti hmotného zajištění vaší rodiny. Váš rodinný rozpočet se dočká výrazného vylepšení a na velký posun kupředu se můžete těšit i v oblasti bydlení a majetkových záležitostí. Nečekaný zisk vám umožní vylepšit si životní úroveň a velkoryse si společně se svými nejbližšími užívat příjemné stránky života.

Vodnář

Láska: Karta Velekněžka vám ukazuje, že v lásce se tento měsíc dostanou ke slovu hlubší duchovní záležitosti a váš partner bude vaší spřízněnou duší – to budete velmi hluboce pociťovat, i když možná jen na úrovni vašeho podvědomí. Tato vyšší úroveň spolupatřičnosti dá vašemu životu nový smysl a naplnění! Nezadaní Vodnáři se budou cítit přitahováni lidmi, kteří jsou silně duchovně založeni a se kterými budete vnímat spřízněnost na hlubší než pouze erotické úrovni. Práce: Karta Královna holí vám věští velmi příjemné a optimistické období v práci. Díky dobrým vztahům s nadřízenými a kolegy dostanete větší prostor pro své aktivity, a to vás bude bavit. Své práci budete věnovat spoustu energie, protože pro vás bude představovat možnost seberealizace. Nebudete však myslet pouze na sebe a v každé chvíli rádi pomůžete kolegům, kteří to budou potřebovat. Rodina: Karta Spravedlnost značí, že ve vašem rodinném životě teď bude velmi důležité férové a čestné jednání. Nesnažte se proto o žádné úskoky ani intriky, nejlépe se vám vyplatí, když zkrátka vyložíte všechny karty. Zároveň si však dávejte pozor, ať zůstanete nestranní, protože vaši příbuzní budou velmi citlivě vnímat, když si všimnou, že někomu nadržujete a upřednostňujete ho před ostatními.

Ryby

Láska: Karta Vůz vám prozrazuje, že tento měsíc to budete vy, kdo bude udávat tempo a držet otěže ve vašem partnerském vztahu. Vašemu protějšku to bude vyhovovat a rád se spolehne na to, že vy všechno spolehlivě a skvěle zorganizujete. Budete si uvědomovat, že je to velká odpovědnost, ale zároveň vás to bude bavit a těšit. Nezadané Ryby se dočkají úspěchu, pokud sami projevíte iniciativu ve sbližování, i když zpočátku bude těžké sebrat k tomu odvahu. Práce: Karta Osm mečů vám předpovídá komplikovanou situaci v pracovní oblasti – nebo možná spíš takovou, kterou budete vy sami jako komplikovanou vnímat! Budete totiž mít sklon dívat se na věci až zbytečně moc pesimisticky. Zdánlivě bezvýchodná situace však ve skutečnosti bude mít až překvapivě snadné řešení! Jen to chce podívat se na věci jinak a otevřít se novému způsobu uvažování. Rodina: Karta Páže mincí vám do rodinného života přináší nové příležitosti a možnosti, jak si vylepšit situaci. Bude se to týkat především vašeho materiálního zázemí a bydlení a možnosti, jak jej zvelebit. Novinky, které se dozvíte, vás budou inspirovat k tomu, abyste něco podnikli pro dobro celé vaší rodiny. Páže mincí vám kromě toho přináší velkou šanci, že se již brzo dočkáte vytouženého přírůstku do rodiny!

Související články

Další články