Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Provozujete rádi sex ve vodě? Může to být hodně nebezpečné. Na co si dát pozor?

Sex ve vodě může být hodně nebezpečný!
+ Další fotografie
K létu patří letní lásky, sex a flirt. A spousta těchto věcí se děje kde jinde než u vody nebo ve vodě. Jenže někomu se to může také pěkně vymstít. I přes to, že sex ve vodě může být hodně vzrušující, také je nebezpečný.

Znáte to. Jdete s vaší láskou za ruce po pláži nebo kolem rybníka, díváte se na západ slunce, jste sami dva a na co myslíte? Samozřejmě že na sex. Když to na vás přijde, skočíte do vody a hupsnete na to. Jenže i přes to, že ta myšlenka je hodně vzrušující, může vás stát zdraví nebo i život. Na tohle byste si měli dát pozor!

Infekce a záněty

Po sexu ve vodě trpí obzvlášť ženy. Pokud si užíváte sexu u rybníka nebo v bazénu, můžete tak velmi snadno chytit nějakou infekci. Ve vodě je totiž hodně mikroorganismů, které ve vaší vagině nadělají neplechu. Můžete tak chytit nějakou infekci nebo vás potrápí nepříjemný výtok. Lepší je si užívat milostné hrátky raději v moři. Po sexu vás ale voda na intimních partiích může pěkně štípat.

S kondomem to nepůjde

Těžko říct, jestli si někdo v zápalu vášně ve vodě stihne nasadit kondom. Ale pokud neberete antikoncepci a nechcete otěhotnět, raději sex ve vodě nemějte. Kondom totiž není určený do vody, takže může snadno sklouznout, poškodit se nebo také zůstane ve vás. Takže pokud neberete antikoncepci, raději to ve vodě nedělejte.

Utopíte se

Ve vodě se sice dá vyzkoušet hodně poloh, které v posteli ne, protože voda nadnáší. A stojí to vůbec za to? U těchto hrátek se totiž můžete klidně i utopit. Můžete totiž snadno chytit křeč do rukou či nohou. Pokud se ale pro sex ve vodě přece jen rozhodnete, hlavně zůstávejte někde u břehu, abyste dosáhli nohama na zemi.

Voda neklouže

Někteří si myslí, že když se něco navlhčí vodou, automaticky to lépe klouže. Tohle se dá říct ale tak maximálně o hadru. Pokud budete mít sex ve vodě, může to tak trochu dřít. Poševní sekret, který umožňuje hladký a bezbolestný sex, se totiž kvůli vodě vyplaví. Leda že byste použila lubrikační gel, ale jenom ten silikonový, který vydrží i ve vodě a jen tak se nesmyje. Naneste ho ale dříve, než do vody skočíte. Pak by to totiž šlo hodně ztěžka.

Mohlo by vás zajímat

Další články