Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Provozovatel Ivetiny zlosanitky promluvil: Asi se zmlátila sama! Džambulku si přehazují jako horký brambor!

Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Tak to vypadá, že si Iveta Bartošová, na které vám všem tak strašně záleželo, udělala předloni v létě ty boule na těle sama, někde na dvou metrech mezi výstupem ze sanitky a vstupem do blázince

Alespoň to tak vypadá z vyjádření společnosti Meditrans, která se dušuje, že v její sanitce Ivetě to odpoledne nikdo neubližoval: "Celý transport proběhl zcela normálně, neměli jsme co řešit," tvrdí s tím, že záznamy, že by se po cestě něco nestandardního stalo, nemají a nic se samozřejmě nestalo

Na dotaz, zda se stávají podobné incidenty často a je o nich evidence, se pak doktor samozřejmě nenachytal: "Protože nevím, o jaký incident se má konkrétně jednat, nekomentuji jinak, než že evidujeme jakoukoliv neshodu oproti standardnímu výkonu kterékoliv části našeho zařízení. Žádné porušení ošetřovatelských nebo léčebných postupů při péči o pacientku I. B. nemáme zjištěné."

Autor textu předevčírem, ve snaze přijít záhadě na kloub, poměrně ostře "nastoupil" na dispečera Meditransu, který na dotaz: "Tak co, mladej, kdo zmlátil tu Ivetu?" odvětil "O tomhle se s vámi bavit nebudu."

Takže popořádku - sanitka Meditransu nabere v 25. 7. 2013 v Krči a proti její vůli Bartošovou, která je po operaci břicha a pod tišícími léky, a pomatenou ji na pokyn dětské psychiatričky (!!!) (Josef Rychtář (56) za to na ni podává oznámení na ČLK a chystá další kroky) vezou sanitkou do blázince. Neví kam a proč, jistě tomu v klidu přihlíží.

Cestou se nic nestane, není o tom záznam a "transport proběhl zcela normálně", aby podle přijímací zprávy v Bohnicích Iveta přijela s modřinami, což se tam prokazatelně snažili zakamuflovat!

Taky vám tam něco nesedí? A neměl by si pan Ilja vážněji promluvit s některými zaměstnanci?

Související články

Další články