Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Provokatérka: "Vypatlaná stvoření na zeměkouli nechceme," vzkazuje Ornella. Ale komu?

Provokatérka: "Vypatlaná stvoření na zeměkouli nechceme," vzkazuje Ornella. Ale komu?
Zdroj: Ornella Koktová
Ornella Koktová a její pravidelný blog o všem, k čemu má potřebu se vyjádřit a říct vám, jaký názor na danou věc máte mít. Tentokrát o HIV, Andreji Babišovi i jejím úspěchu na koni.

Charlie je stejně furt Harper!

Jak už všichni moc dobře víte, Charlie Sheen je HIV pozitivní Ale co víc, právě v těchto dnech vyplouvají na povrch ty nejintimnější detaily jeho HIV pozitivního sexuálního života s různými ženami. Jasně, já bych tomu taky neuvěřila, ale vážně se našly takové, které si to s ním rozdávaly, a to bez ochrany! Charlie momentálně vypadá, jako kdyby mu bylo sedmdesát a asi to špatně nese. Ale víte co, já to zhýralé sexy prase litovat nebudu, má to, co asi vždycky chtěl, nebo spíš výsledek svých celoživotních fantazií. Jen bych vydala zákon na to, aby jeho nedávné exmilenky a milenky zbavili všech vajíček... protože taková další vypatlaná stvoření tady na zeměkouli nechceme

Andrej Babiš a naše Tweety

Kdo je pravidelně na Twitteru, moc dobře ví, co se momentálně děje, protože to většinou je zdroj informací z první ruky. Co mě ale "naštvalo", bylo vyjádření Andreje Babiše (61) na Twitteru k teroristickým útokům ve Francii. Jeden z jeho vzkazů byl opakovaně francouzsky. Jasně, vím, co je to Google překladač, ale tady jde o princip. Napsala jsem mu tedy, že by měl raději psát v jazyce českém, který je ovšem pro něj stejně cizí jako jazyk francouzský, ale i tak dělá nám tu ministra! Na to mi Andrej slušně odpověděl, když jsem mu napsala svoji "stížnost", jak ve francouzštině, tak i v češtině, že šlo o vzkaz jeho přátelům ve Francii a to je celá kauza. To, jestli stojím za stranou "ANO" (nebo i jiné), či ne, rozebírat nechci... protože pro mě je politika nekalá jak v historii, tak i navždy do budoucna. Bohužel i ti nejčestnější lidé nedokáží s mocí naložit tím nejušlechtilejším způsobem, a to je ten problém. Co já vím, možná to někdo někdy změní. Jasně, až tam vlítnu!

Svatý Hubert, ať žijí Kladruby!

I poslední žhavý drb bude o mně, protože si teď chci zahrát na nejvíc narcistickou osobu ve vesmíru Kim Kardashian. Takže teď zase něco o mně. Aby vám bylo, mí drazí čtenáři, lépe u srdce, je to i tak trochu vzdělávací okénko. Určitě mnoho z vás ví, že svatý Hubert je patronem nejen myslivosti a honů... ale i jezdců na koních. Jelikož já jsem velice vášnivý a zapálený jezdec, nemohla jsem si nechat ujít oficiální ukončení jezdecké sezony v Národním hřebčíně v Kladrubech nad Labem. Po velice náročné rekonstrukci hřebčína to byla jedna z prvních velkých akcí, co se tam konala. Je to kouzelné a nádherné místo, které i jako pouhý turista musíte navštívit. Jsem vlastenec, a tak to považuji až za povinné. Průběh celé akce byl pompézní. Trubači, mnoho kočárů, diváků a samozřejmě jezdců na ušlechtilých starokladrubských koních. Moje kobyla se jmenovala Audacia a byla úžasná. Úžasný byl i pan ředitel ing. Jiří Machek, který mě i s mým manželem Pepou a Quentinem provedl po hřebčíně. Více se o celé akci dozvíte v mém videu. Závěrem bych řekla, že jezdci byli rozděleni do tří LOTŮ/skupin a já to za ten svůj vyhrála. Lepší pocit v tomto sportu jsem zatím nezažila.

Takže sportu ZDAR,

vaše Ornella!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články