Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Provokatérka Radka Třeštíková šla opět do naha: Na žhavé fotografii odhalila téměř vše

Radka Třeštíková šla opět do naha: Na žhavé fotografii odhalila téměř vše
Zdroj: Koláž eXtra/Se souhlasem TV Prima, Instagram Radky Třeštíkové
+ Dalších 10 fotografií
NAHOTA

Spisovatelka Radka Třeštíková se objevila na svém Instagramu opět zcela nahá. Fotografie z ložnice zachycuje krásku, jak si užívá společnost umění, které drží položené v ruce. Chytře situované ruce a nohy zakrývají na snímku pouze to nejintimnější a Radka tím zároveň ukázala i svou postavou, kterou jí může leckdo závidět. 

Nechybělo málo a Radka Třeštíková ukázala na Instagramu nahé tělo v celé kráse. Sdílený snímek má poukazovat na zelené umělecké dílo, které drží Radka v ruce. Ovšem toho si nejspíš z této žhavé fotografie nikdo nevšimne, protože se Třeštíková může pyšnit tělem jako vytesaným z kamene.

Nahota pravidlem

"Umění tě nikdy nenechá samotného," napsala kráska ke snímku, kde odhaluje i jedno ze svých tetování. Není to však poprvé, co Radka podobnou fotografií provokuje. Na svých sociálních sítích se toho rozhodně nebojí a pevný zadeček či vysportované bříško ukazuje pravidelně.


Nyní ale opravdu chybělo málo k tomu, aby spisovatelka ukázala více, než sama chtěla. To, ale obdivovatelům rozhodně nevadí, ba naopak, lichotivé komentáře se jen hrnuly. "Ježíši, Radko, vy jste ale kus," napsal fanoušek. "Tohle je prostě dokonalé tělo ženy," obdivovala fanynka krásné tělo Třeštíkové. "Krásná fotografie, takové fotografie častěji," dodal další ze sledujících.

Hýčká ji krasavec

Není divu, že si Radku hýčká o dvanáct let mladší hezoun Marek Kafka, který, jak jsme již psali, se dokonce v roce 2017 zúčastnil Muže roku a nyní je z něj úspěšný moderátor televize A 11. S Markem se spisovatelka ráda pochlubí i na veřejnosti a vedle nové lásky září štěstím.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy