Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Provokatérka Ornella Koktová opět na nikom nenechala nit suchou. Borhyová s Chlebovskou to drsně schytaly!

Ornella si s nikým nebere servítky.
+ Další fotografie
To by nebyla naše blogerka Ornella Koktová, známá provokatérka, aby se nevyjádřila k nejnovějšímu dění v malém rybníčku šoubyznysu. A jak je jejím zvykem, na nikom nenechala nit suchou. U toho čtení se vážně pobavíte.

Poporodní Miss?

Jedna Miss roku dva tisíce něco… Tereza Chlebovská před pár dny porodila dcerku Emu. Na tom by nebylo nic moc divného a samozřejmě jí tímto gratuluji. Ale to, co mě udivilo, je fakt, jak vypadá její tělo pouhých pět dní po porodu. Dá se říct, že vypadá jako žena, která vlastně nikdy nerodila. Určitě je to záviděníhodné, to se musí říct nahlas. Ale já chci tímto prostřednictvím jen všechny ostatní novopečené maminky uklidnit v tom, že takový rychlý proces hubnutí opravdu není standardem. Je mi jasné, že Emička třeba nevážila 4,25 kg jako Quentinek… Ale i tak. Každý jsme originál a, milé maminky, nehruťte se a neberte to ani jako výzvu… Jděte si svou cestou, a pokud by Váš muž nebo partner naznačoval něco o hubnutí a Vaší váze, není to skutečný muž, co ženu miluje se vším všudy. Plus mi napište. Rozšlapeme mu společně jeho koule!

Bojovnice Anastacia

A teď něco z úplně jiného soudku… Možná je to dnes tak, že mám takovou náladu poselství. Právě se ke mně dostala zpráva, že zpěvačka Anastacia prohlásila, že se za své jizvy po mastektomii nestydí. Za to jí osobně tleskám ve stoje, protože moc dobře vím, co to obnáší a jak je těžké se s takovou událostí srovnat. Nikdy jsem s tím nechtěla jít na veřejnost ven, ale je to tak, že moje babička Jaruška rakovinu prsu prodělala. Poslední dva roky s touto nemocí zápasila a nakonec vyhrála!!! Ale byly tu okamžiky chemoterapie (bez vlasů), mastektomie, deprese a nekonečný strach o babiččin holý život. I když jsem se před babičkou tvářila statečně, hodně mě to vzalo. Díky tomu se musíme já i moje sestra Charlotte hlídat, aby se něco nezanedbalo a nebylo příliš pozdě… Těm, kteří prožívali anebo právě prožívají něco podobného, přeju jen to, aby se drželi a měli mnoho sil. A nezapomeňte, že psychika dělá nejvíc!

Borhyová ukončila celibát?!

Lucie Borhyová je taková ta neposkvrněná bytost českého šoubyznysu. Ona je holt asi výhoda dělat celé roky jen pro jednu televizi s tím, že Vás nějaké bulvární Top Stary odvedle ignorují. Ale abych se dostala k věci. Lucka si zašla se svým manažerem Smečkou na koncert Hany Zagorové, hodinu s ním pak debatovala v autě. Po tom, co ji malá buznička a samozvaný „módní guru“ (hahaha) Dušan Chrástek nosil na párátkových rukou… A je z toho hned kauzička o tom, jak spolu spí a blablabla. Asi tak, Lucie se konečně zbavila slávychtivého Hrdličky, který je spíše kavárenským povalečem a povoláním synem, nežli příkladným otcem. A i kdyby to s Lucií byla pravda, tak co. Holka si zaslouží po všech těch letech vztahových útrap trochu zábavy a lásky. Takže, Lucie, užívej, co se jen dá!

Tak zase příště. A bez svršků!

Ornella

Mohlo by vás zajímat

Další články