Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Provokatérka Madonna slaví 64: Tohle jsou nejodvážnější snímky královny skandálů

Madonna slaví 64. narozeniny.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Narozeniny

Královna popu slaví 16. srpna již své čtyřiašedesáté narozeniny. A soudě podle fotografií na Instagramu se zdá, jako by snad nestárla. Opak je však pravdou. Madonna má totiž velikou zálibu ve filtrech a aplikacích, které ji dělají na snímcích mladší. Bez retuše vypadá úplně jinak, což je vzhledem k jejímu věku pochopitelné. Jak se královna popu za léta změnila?

Pokud je něco, v čem je zpěvačka Madonna opravdu přeborník, pak je to umění šokovat veřejnost. Už od osmdesátých let, kdy její kariéra prudce stoupala nahoru, nebála se odhalovat a byla považována za sexuální symbol.

Mezi její nejikoničtější a nejvíce šokující momenty patří třeba to, když se objevila na obálce Playboye, natočila klip k písni Like a Prayer, vydala knihu s názvem S*x, která obsahuje množství jejích eroticky laděných snímků, nebo když se prošla po mole v návrhu od Jeana-Paula Gaultiera, v němž jí byly vidět bradavky.

Narozeniny slaví na Sicílii

Mohlo by se zdát, že s přibývajícími lety se její soudnost změní, ale to ani omylem. Madonna i jako šedesátnice stále ukazuje, že má co nabídnout, a fanouškům servíruje snímky, na nichž je mnohokrát velmi spoře oděná. Někdy ani to ne. Autorka hitů jako La Isla Bonita, Papa don’t Preach či Vogue zkrátka ukazuje, že věk je jen číslo.

Kromě toho si umí pořádně užívat života. Své 64. narozeniny slaví podle webu Mirror na Sicílii v překrásném Palazzo Castelluccio. A rozhodně nešetří, podle informací médií utrácí za oslavy tisíce dolarů. Madonnin syn Rocco slavil dvaadvacáté narozeniny 11. srpna a je tedy více než pravděpodobné, že narozeniny oslavili spolu právě v Itálii, jak píše The Sun.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy