Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Provokatérka Madonna slaví 62. narozeniny: Z přírodní krásky se stala královna plastik

Madonna je hodně výstřední.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Proměna
V neděli 16. srpna oslaví talentovaná Madonna své 62. narozeniny. Než se stala královnou popu, musela ujít kus náročné cesty. Sláva ji ale změnila a zpěvačka každým rokem toužila po mladistvějším vzhledu. Konkurence je stále vyšší a Madonna si tak pomáhá nejrůznějšími úpravami. To ji však změnilo k nepoznání. Jak šel se zpěvačkou čas od jejího útlého věku?

Madonna je proslulá svými energickými písněmi a provokativním chováním. Svůj vrchol slávy už má ale dávno za sebou. I přesto se na sebe snaží stále více upozorňovat na sociálních sítích. Populární zpěvačka často pomocí fotografií fanouškům připomíná, jak vypadalo její mládí. Než však rozjela svou vysněnou kariéru, měla před sebou dlouhý kus cesty.

Touha po slávě

Madonna Louise Veronica Ciccone se narodila v michiganském Bay City. Obyčejný život jí nestačil a začala usilovat o hudební kariéru. V mladém věku proto utekla do New Yorku s 35 dolary v kapse. Aby neskončila na ulici, začala pracovat jako servírka. Její první velký konkurz byl do jednoho z nejznámějších filmů Miloše Formana Vlasy. Tam však neuspěla. Snažila se proto alespoň dostat své nahrávky k různým producentům a dostat se do jejich povědomí. To se jí nakonec podařilo.

Královna popu byla za svou práci odměněna zapsáním do Guinnesovy knihy rekordů jako zpěvačka s největším příjmem. Sláva po celém světě ale herečce nestačila a své srdce potřebovala naplnit něčím jiným. Rozhodla se proto pomáhat druhým a začala podporovat různé světové organizace. Sama založila charitu na pomoc africkému státu Malawi. Odtamtud dokonce adoptovala čtyři děti. Dcera Lourdes Leon a syn Rocco jsou její vlastní.

Chce být stále mladá

Kromě dětí ale do jejího života přibývaly i plastické operace. Chirurgické zákroky však stále popírá. Pravidelný botox, který si nechává vpichovat do tváří, je ale velmi viditelný. Zpěvačka posedlá věkem na sobě neustále pracuje v posilovně a nejspíš tak stále doufá, že proces stárnutí nějakým zázračným způsobem zastaví.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy