Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Provokatérka Krainová jen v podprsence: Rok před padesátkou o operaci víček i botoxu

Simona Krainová se odhalila v podprsence: Slova o estetických úpravách
Zdroj: se souhlasem Simona Krainová, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
sexy

Modelka a maminka Simona Krainová (49) se provokace nikdy nebála. Známá blondýnka tentokrát potěšila své fanoušky sexy snímkem jenom v podprsence, kterému dodala jiskru rudou rtěnkou. Na svém Instagramu krátce po podstoupení operace víček otevřeně promluvila nejen o estetických úpravách, ale své fanoušky také podpořila, aby nedávali na často negativní názory nebo dokonce výhrůžky svých partnerů, pokud chtějí podstoupit třeba právě botox. "Největší výhra je, když můžeš svému partnerovi ukázat, kdo opravdu jsi a co cítíš." 

Simona Krainová je žena, kterou fanoušci sledují nejen kvůli sexy snímkům, které čas od času sdílí, ale zejména kvůli její silné osobnosti, jež často rozdává sebevědomí a rady těm, kteří to potřebují.

Maminka dvou dětí oslaví za rok padesáté narozeniny, což nejsou důvody, proč by se měla začít nějakým způsobem zahalovat. Jak Simona říká, věk je jenom číslo a úspěšná modelka je toho sama důkazem. Takhle se svým fanouškům nedávno odhalila na Instagramu.

Někdo si plete lásku s majetnictvím

V předešlém příspěvku na Instagramu otevřeně přiznala, že podstoupila operaci očních víček. Známá blondýnka se navíc netají informacemi, že svůj zevnějšek nechává pravidelně opečovávat, a to masážemi, jak již redakce eXtra.cz informovala, nebo i v estetických klinikách, kde podstupuje lehké zákroky. Například za pomoci kyseliny hyaluronové či botoxu.

A i o tomto tématu se rozhodla nedávno rozepsat. Přiměla ji k tomu jedna z mnoha zpráv, které jí chodí od fanynek.

"Símo, taky bych chtěla na svém zevnějšku něco změnit, ale můj muž mi to nedovolí. Nebo: musela jsem na botox tajně, abych svého přítele nenaštvala," chodí Krainové do zpráv, což ji velmi zaskočilo.

"Proboha, proč?! Přece když někoho miluješ, dáš mu svobodu bytí, respektuješ a toleruješ jeho touhy a sny. Nesnažíš se ho předělávat k obrazu svému! Snažíš se ho podporovat ve všem, po čem touží. Někdo si plete lásku s majetnictvím, vzorec z doby ledové. Miluju tě, a tak budeš dělat, co ti řeknu. To je přece úplně mimo. Správně je toto: miluju tě, a proto chci, abys dělala, co tě činí šťastnou. To je jediný možný způsob, jak přežít šťastně ve vztahu. A věřte mi, že vím, o čem mluvím," uvedla Simona se slovy, že by lidé neměli nechat rozhodovat své protějšky o tom, jak by měli oni sami vypadat.

Nejste ničí majetek. Kdo vás miluje, ten vás nechá rozkvétat

"Nenechávejte své protějšky rozhodovat o tom, jak velká či malá prsa budete mít, jak máte vypadat, tvářit se a žít. Nechci znít jako nějaká feministická blbka, ale ten, kdo vás miluje, vás nechá rozkvétat a dýchat. Nejste ničí majetek, nenechte se ze strachu zahnat do kouta mindráků a pochybností někoho jiného. Je to váš život, vaše tvář a tělo, ve kterém žijete," rozepsala se maminka dvou dětí, která má to štěstí, že ve svém partnerovi Karlu Vágnerovi našla skutečné porozumění.

Univerzální klíč ke štěstí ženy existuje

"Jedním z nejdůležitějších aspektů každého vztahu je vzájemné porozumění, nic víc v tom nehledejte. Mnoho mužů ale argumentuje slovy, že rozumět ženám není lehké, ba je to dokonce nemožné. Univerzální klíč ke štěstí ženy přitom existuje! Je to tak jednoduché. Stačí cítit se milovaná. A to souvisí nejen s laskavostí, ale i ohleduplností. Buďte náročná nejen na něj, na své okolí, ale i na sebe. Proč? Protože si to zasloužíte. Pozornost a láska pramení i ze vzájemného respektu a tolerance, a proto se nebojte být sama sebou. Buďte ženou, ze které vyzařuje ženskost a spokojenost, a nikoli strach a úzkost," uzavřela Simona Krainová v rozsáhlém příspěvku.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy