Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Provokatérka Dara Rolins ukázala zase bradavku! Schválně? Její prsa okukoval, kdo mohl…

Ví, čím zaujmout…
Zdroj: Archiv
Zpěvačka Dara Rolins se před pár dny ukázala na slavnostním otevření prodejny HUGO BOSS a už při příchodu na sebe strhla nevídanou pozornost. Důvod? Nevzala si podprsenku a její kůzlátka se tak těšila nebývalému zájmu.

Slavnostního otevření prodejny HUGO BOSS v pražském obchodním centru Palladium se zúčastnilo mnoho známých tváří. Kromě Dary, která symbolicky přestřihla pásku s manažerkou Premium Fashion Brands Soňou Skoncovou, dorazily modelky jako Kateřina Sokolová, Pavlína Němcová či Česká Miss World Natálie Kotková. O krásné ženy na módní akci nebyla nouze. Nejvíce pozornosti ale sklidila právě Dara Rolins, jejímž ňadrům se dostalo zaslouženého obdiv. Snímek bez podprsenky si můžete vychutnat v galerii.

Módní událost si všichni přítomní užili. „Moc se mi líbilo oblečení včetně obuvi a doplňků. Osobně jsem přesvědčena, že dávají důraz na sebevědomí a styl svého nositele,“ řekla nám Česká Miss 2016 Andrea Bezděková s tím, že si nepotrpí na nějaké extravagantní modely. K překvapení mnohých se z Andrey stala blondýnka. „Jako brunetka jsem si nepřipadala tak atraktivní. Tmavá hnědá mi přijde, že mi opravdu moc nešla. Nebyla to značka ideál,“ dodala.

Související články

Další články