Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Provokatérka Charlotte Štiková ukázala štíhlé nožky v santovských kozačkách. A odhalila ještě víc

Charlotte Štiková opět provokuje: Ukázala štíhlé nožky v santovských kozačkách
Zdroj: Koláž eXtra/Instagram Charlotte Štiková, herminapress
+ Dalších 6 fotografií
ŽHAVÉ VÁNOCE

Charlotte, členka slavného klanu Štikových, se rozhodla podráždit své pánské fanoušky jako Santova žena. Na svých sociálních sítích sdílela žhavou fotografii v rudých vánočních kozačkách, ve kterých ukázala opálené a štíhlé nohy. Stačilo málo a kráska by ukázala i své tetování na tříslech, které si tento rok nechala udělat.

Charlotte Štiková zhubla k nepoznání, dokonce změnila i barvu vlasů a je z ní teď sexy bruneta. O to víc nyní ráda provokuje na svých sociálních sítích. K vánočním svátkům dokonce připravila speciální překvapení. Kráska totiž oblékla rudé santovské kozačky se zlatými podpatky a ukázala tak štíhlé opálené nožky.

Santova žena

"Ach, já a boty," napsala Charlotte ke snímku, kterým podráždí nejednoho muže, neboť stačilo málo a influencerka ukázala i svá třísla. Nebylo by to však poprvé, protože ještě před nedávnem je ukázala i s novým tetováním kočičky z Disney pohádky.

Vypnuté komentáře

Jak jsme již psali, Charlotte shodila neskutečných 60 kilo, a není proto divu, že svou vypracovanou figuru ráda ukazuje. Její sociální sítě jsou celé zaplněné žhavými fotografiemi, kde kráska ukazuje útlý pas a bujný dekolt. Ovšem to nejspíš přilákalo i řadu hejtrů, protože Charlotte vypnula komentáře u nových snímků. A to i přesto, že jsou na jejích předešlých fotografiích samé pozitivní ohlasy.

Protože má však kráska od léta nového přítele Filipa, má nyní jiné starosti. A jak spolu tráví čas, je jasné už z fotky, kdy partnera představila fanouškům. Na fotce totiž ležela Charlotte napůl oblečená v těsném korzetu, z nějž jí málem vypadla prsa. Vzadu za ní je Filip zcela nahý a rukama objímá její zadeček. Na takové představení nové lásky se zapomenout jen tak nedá.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy