Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Provařil se do MasterChefa a získal titul Muž roku: Tohohle krasavce má Mottlová doma!

Provařil se do MasterChefa a získal titul Muž roku: Tohohle krasavce má Mottlová doma!
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @pepa_kurka
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Barbora Mottlová může mít klidně nos nahoru. Ona sama je naprosto nádherná a stejného krasavce má i doma. Pepa Kůrka se proslavil hned díky dvěma věcem, tou první je výhra v Muži roku v roce 2016 a tou druhou je účast v kulinářské show MasterChef Česko 2020. Podívejte se, jakého krasavce má Mottlová doma!

Má svaly, krásný úsměv, umí vařit a vůbec se nestydí. Tak by se dal popsat Josef Kůrka, který před čtyřmi lety vyhrál titul Muž roku, a to naprosto právem. Jeden z nejkrásnějších mužů Česka není stavěný jen pro modeling, také naprosto úžasně vaří. Alespoň to potvrzuje jeho účast v kulinářské soutěži MasterChef Česko 2020

Záviděníhodný materiál

Pepa nemá s nahotou vůbec žádný problém, alespoň tak to vypadá podle jeho Instagramu. Pravidelně na sobě pracuje a rozhodně je na co se dívat. Bára Mottlová si může užívat krásný výhled na svého partnera, když u stolu čeká na snídani.

Krasavec Kůrka občas naláká lehkým stažením tepláků, kdy odhalí svůj vytetovaný křížek u podbřišku, a nebo se rovnou vystaví s šampaňským v kyblíku mezi nohama. Takového fešáka, který skvěle vaří a práce mu nesmrdí, by chtělo doma jistě mnoho žen... Vybrali jsme pro vás deset nejvíc sexy fotek Pepy Kůrky, ze kterých se vám zatají dech!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy