Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Proutník v Ulici: Prokop to klátí, až třísky létají, namotala se frigidní ředitelka i stydlivka Magda

Proutník v Ulici: Prokop to klátí, až třísky létají, namotala se frigidní ředitelka i stydlivka Magda
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
ulice

Až do této doby platili za největší proutníky Ulice Bedřich Liška a Jarda Hejl, kteří za léta v nekonečném seriálu vystřídali spoustu ženských. Nyní to ale vypadá, že mají novou konkurenci v učiteli Prokopovi. Ten totiž zpočátku působil jako ňouma, který neumí do deseti napočítat, ale postupem času se proměnil v lovce žen. Komu už stihl zlomit srdce?

Učitel Prokop se začíná pomalu, ale jistě vybarvovat. Z nesmělého a milého chlapa se mění v pořádného proutníka, který za chvíli bude konkurovat takovým jménům jako Bedřich Liška nebo Jarda Hejl.

Nejdříve Prokop poblouznil svým vzhledem a přítulným chováním frigidní ředitelku Landovou, která se do Prokopa bezhlavě zamilovala a chvíli si dělala plané naděje.

Prokop se totiž umí chovat velmi přítulně a navodi atmosféru, že má o dotyčnou zájem. Landová si dělala marné naděje, ale muž Prokopových "kvalit" skutečně nemá zájem o stárnoucí ředitelku za zenitem.

Landová přiznala, že jí zlomil srdce, ale Prokop si pak počíhal na mladičkou a bezbrannou Magdu, která se s ním vyspala.

Problém je v tom, že Magda se do svého kolegy tak trošku zamilovala a čekala trochu víc než jen jednu divokou noc. To má ale holka smůlu..

Magda přistihne Prokopa inflagranti

Ve čtvrtek 13. května překvapí Magda Prokopa v nejnevhodnější možný okamžik. Prokop bude mít totiž zrovna dámskou společnost.

Neznámá dívka se jmenuje Nikča. Půjde o jednorázovou záležitost, nebo se nezávazný vztah mezi Nikčou a Prokopem nakonec vyvine v něco vážnějšího? Zlomí Magdě srdce?

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy