Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Proutník Pavel Nedvěd slaví narozeniny. Tohle mu vzkázala jeho dcera

+ Dalších 8 fotografií
vzkaz
Začátkem měsíce vyšlo najevo, že fotbalová legenda Pavel Nedvěd (47) už nežije spořádaným rodinným životem se svou manželkou Ivanou. Pavel se začal scházet s mladičkou koňařkou Lucií Anovčínovou (23), která jakoby z oka vypadla jeho dceři Ivance. Ta měla vždy s tátou krásný vztah, tedy až do této doby...

Dnes slaví bývalý fotbalový reprezentant sedmačtyřicáté narozeniny. Dcera Ivanka umístila na svůj Instagram fotografii z dětství, kde je s tátou Pavlem, a připsala „Všechno nejlepší, tati“. Popřála Ivanka tátovi snad jenom ze slušnosti? Dříve u příspěvků s tatínkem nešetřila dlouhými slohy a srdíčky, dnes mu jenom stroze popřála. Lze se jenom domnívat, jaké vztahy dnes u Nedvědů panují.

Manželství Pavla Nedvěda se v polovině prázdnin otřáslo v základech. Kolem jeho údajného románku s Lucií Anovčínovou se strhl obrovský mediální rozruch. Aby také ne, když se Pavel vždy hrdě hlásil ke své rodině a dlouhá léta neznal nic jiného než ji a fotbal. S manželkou Ivanou žil celých 25 let. Narušení manželství nesly samozřejmě těžce i Nedvědovy děti. Především dcera Ivana (22), která se jednoznačně postavila za maminku.

„Přála bych všem mámu, jako je ta moje. Je jako sestra, kterou jsem nikdy neměla, nejlepší a nejupřímnější kamarádka, jakou jsem našla. Hravá a zábavná máma, kterou by všichni chtěli. Nikdy jsem neviděla žádný vztah, jako je ten náš, snad proto, že jsme všechno dělaly společně. Poslední dny, kdy jsme byly samy dvě, byly ty nejlepší,“ napsala před necelým měsícem Ivana Nedvědová mladší v italštině na svůj Instagram.

Mohlo by vás zajímat

Další články