Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Proutník Jiří Langmajer: Zkrotila ho až Gondíková, herec na stará kolena řádí na sítích

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer na premiéře filmu Ostrov.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY

Populární český herec Jiří Langmajer slaví 57. narozeniny. Na kontě má řadu skvělých filmových rolí, ale taky nevěr, které „odnesla“ jeho bývalá žena Kamila. Nyní je šťastný po boku Adély Gondíkové a své fanoušky baví na Instagramu. Jednou sice odhalil odvážný záběr, vzal to ale s klidem. Webu Refresh řekl, že je na své legendární video pyšný.

Oblíbený herec Jiří Langmajer pochází z Plzně. K herectví se dostal hned po vystudování Pražské konzervatoře, kdy hrál v různých divadelních souborech. Pak dostal stálé angažmá v Divadle pod Palmovkou, působil i v Divadle na Vinohradech, v Národním divadle nebo Hudebním divadle Karlín.

Role Jiřího Langmajera

Langmajer je velmi žádaným hercem. Zahrál si v mnoha filmech a seriálech, jako Lajna, Špunti na vodě, Chlap na střídačku, Bezva ženská na krku, Ordinace v růžové zahradě nebo Snowboarďáci. Nezapomenutelný je jeho vojín Kouba z filmu Copak je to za vojáka.

Poprvé se oženil s manželkou Kamilou, se kterou má dvě dcery. Své ženě byl ale nevěrný. Jak píše web Kafe, jeho aféra s vdanou Petrou Faltýnovou oblétla snad celé Česko. Manželka mu však stála po boku až do osudového momentu, kdy se zapletl s herečkou Adélou Gondíkovou.

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková

Langmajer se rozvedl a oženil se s Gondíkovou. „Spojila nás láska a ta tam pořád je. To je vlastně ten jediný velký spojovatel. V branži se známe všichni a potkáváme se. Žádné osudové setkání na natáčení to nebylo. Znali jsme se a vídali a potom to nějak tak postupně vzniklo. Hrát jsme spolu začali až poté, co jsme se dali dohromady,“ prozradila pro web iDNES Gondíková.

Nahý Jiří Langmajer

Langmajer taky řádí na Instagramu, kde fanoušky baví svými příspěvky. Na svém kontě má ovšem i několik přešlapů. Jednou se třeba během videa, na němž se otužuje, fanouškům odkrylo víc, než možná sami čekali. Ve zrychleném záběru odhalil své přirození, protože netušil, že uživatelé platformy si jedním jednoduchým kliknutím mohou video pozastavit.

„Jak jsem vylezl z toho bazénu, nějak jsem se nestihl zakrýt. Ale jsem na to pyšný. K videu jsem navíc připsal ‚Mám malého pinďoura a jsem šťastnej‘, což je pravda. A jim to přišlo vtipné. Nevadí jim to,“ citoval hercova slova web Refresh s tím, že příspěvkem pobavil i své dcery.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy