Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Proutník Bedřich se vrací: Milenky mu skákaly do postele, teď zažije prohru života

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
ULICE
GLOSA: Kdy je ten správný čas posunout vztah zase o krůček dál? A kterým směrem by to mělo být? Bedřich a Anča spolu randí již od jara. Vrátili se k sobě, ale je to přeci jen trochu jiné než dřív. Jsou spolu, když spolu chtějí být, přitom každý z nich má stále i svůj vlastní život. Zatím neřešili, co a jak bude dál. K tomu dospějí až nyní díky Bedřichovu návrhu, na základě kterého by se mezi nimi hodně změnilo.

Anička Lišková a Bedřich Liška mají za sebou dlouhý milostný život. Těžko spočítat, kolik měl Bedřich Liška za těch čtrnáct let v seriálu milenek. Paměť autora článku sahá do doby, kdy byl Bedřich bláznivě zamilovaný do Zuzany Hrubé, která v té době rozhodně nebyla vzorná máma.

Bedřich zjistil, že má se Zuzanou Františka nedlouho poté, co ho pustili z vězení. Chtěl se o oba postarat, ale tehdy ho ani nenapadlo, že by Zuzana mohla být závislá feťačka. Jejich vztah samozřejmě nevyšel a v této době se začíná psát příběh Aničky a Bedřicha.

Snad jednou z prvních Bedřichových milenek byla Lucie Wolfová, která byla pravým opakem Aničky. Dlouhonohá blondýna s vkusem sekretářky, která by chtěla být paní ředitelovou, Bedřicha naprosto okouzlila.

Co si budeme povídat, Bedřich není žádné číslo jedna a Lucie si myslela, že ho přetvoří k obrazu svému a díky jeho inteligenci mu pomůže dostat se dál. To se ale pěkně přepočítala. Lucii totiž chyběla mateřská láska a cit pro teplo domova.

Proto se prostší Bedřich nakonec rozhodl, že nemusí mít doma Ivanku Trump chudých, hlavně když je navařeno a naklizeno. Věrnost by možná i Bedřichovi vydržela, kdyby se na stará kolena neurval se svojí kapelou, neopil se do němoty a nesnědl nastrčené koláčky s trávou, které mu podstrčila Jindra.

Pravidelní diváci vědí, že Jindra po Bedřichovi prahla všemi svými smysly a byly chvíle, kdy by byla schopna udělat cokoliv, aby ho získala. No a všichni si moc dobře umí představit, co s chlapem ve středím věku udělá divoká party s alkoholem a trávou.

V Bedřichově případě se v něm probudí divoký samec, který nebude vědět, kdy má dost a tudíž bude celou noc kopulovat s Jindrou. Co čert nechtěl, z Jindrovy a Bedřichovy divoké noci vzešla dcera Lada.

Trvalo dlouho, než k sobě Bedřich a Anička našli cestu. Když se dali zase dohromady, chybělo jediné. Poslední krok, který navrhl sám Bedřich, ale tentokrát pohořel. Nabídl Aničce, že by se k němu mohla nastěhovat.

Anička snad ale poprvé v životě bouchla do stolu a řekla ne. „Nechci se k tobě, Bedřichu, stěhovat, to by znamenalo, že bych musela opustit svůj byt, který mám ráda,“ řekla mu s klidem.

Související články

Další články