Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Proto tak milujeme Samotáře: Tady je 11 nejlepších hlášek z filmu!

+ Další 2 fotografie
Samotáři nemají chybu. Výborný film, kde se v rámci trablů v lásce najde snad každý. Ve filmu jsou nezapomenutelné postavy i hlášky, kterým se smějeme dodnes. Tady jsou ty NEJ!

1.

Jakub: „To je skvělá muzika! Ty jo, co je to za muziku?“ Dealer: „To je státní hymna, ty vole.“ Jakub: „Jo, jasně, státní hymna. Dyť… Já jenom, že ji nehráli takhle dlouho instrumentálně. Jsem na ni zapomněl.“

2.

Hanka: Tys nás zapálil? Ondřej: Nezapálil. Hanka: Vždyť hoříme.

3.

Vesna: Všichni tady strašně lžou. Jakub: Já spíš myslím, že lidi tady málo hulej.

4.

Ondřej: Teď bych si dal přece jenom něco k pití, jestli by něco bylo? Jakub: No, máme tady výborný koláčky.

5.

Vesna: Taky jsme jediná planeta, na který stačí, aby se spojily dvě bytosti a měly děti. Jakub: To jako že na ostatních planetách je potřeba, aby se spojily tři bytosti, jo?! Vesna: Ne, sedum, sedum bytostí různýho pohlaví!

6.

Jakub: Kdyby víc hulili, tak by si nemohli tolik lhát, možná by se i přestali opouštět. Hulení tady prostě nemá zatím vybudovanou tradici.

7.

Matka Roberta: Pořád kouří tu marihuanu? Vesna: Ne, ne, on nekouří trávu. Já mu třeba nabízím a on si ji nevezme. Matka Roberta: Nabízíte? Vesna: Už ne, já už jsem taky přestala.

8.

Jakub: Hele, Hanko, já ti musim něco říct. Já sem myslel, že teď spolu budem chodit, ale kluci z kapely mi řekli, že už jako… že už jako jednu holku mám.

9.

Maminka Hanky: „To je tím životem, jakej ty vedeš, to je těma lidma, s kterejma se stýkáš!“

10.

Petr: „Prostě jsme se rozešli, protože každej z nás hledá někoho, kdo už nebude hledat nikoho jinýho, a do tý doby, než najdeme takovýho člověka, kterej už nikoho nehledá, tak budeme hledat každej sám…“

11.

Jakub: „Já si myslim, že svět je nelístostnej. A lidi vosamělí. Proto kouřim. Pracuju, abych si moh koupit drogy, po kterejch by mi lidi připadali hodný, přátelský, svobodný a krásný…“

Máte nějakou další oblíbenou hlášku, na kterou jsme zapomněli? Napište nám ji do komentářů!

Související články

Další články