Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Protivník Vémoly vytáhl na bijce erotické video i drogy: Přestaň brečet jako d*vka, vzkázal Joker

Karlos Vémola se utká s Aleksandarem Iličem.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu
+ Další 4 fotografie
oktagon

Karlos Vémola (37) se bude ženit pod jednou podmínkou: když bude mít titulový pás. Ten může získat při zápasu na Štvanici pod organizací Oktagon MMA, který je nazýván tím nejkrásnějším. Za krásou bojových sportů se ale nacházejí i pořádně vyhrocené situace. Terminátorův soupeř Aleksandar Joker Ilič (33) se trashtalku nebojí, na Karlose vytáhl i skandální video, na kterém se český bijec uspokojuje. Vémola na slovní hrátky Iliče dlouho nereagoval, to se ale pak změnilo a během živého vysílání na Instagramu mu s pár vulgarismy vzkázal, že ho za všechny pomluvy čeká pořádné peklo. Co na to Joker? "Přestaň brečet jako děvka," zní ta slušnější část jeho reakce.

MMA zápasník Aleksandar "Joker" Ilič se s Karlosem Vémolou rozhodně nemaže. Před sobotním turnajem na Štvanici v rámci zápasu Oktagon 34 si vyměnili několik názorů, ale je to právě Joker, který se nebál do Terminátora opřít jako nikdo před ním. Zašel totiž až za veškeré hranice slušnosti a na Instagramu sdílel video, na kterém se Karlos uspokojuje.

"Karlíto, přestaň si honit toho svého malého ptáka nad mými zápasy. Vypadám lépe a navíc jsem vysoký a snědý. Nemohu ti pomoct. České dámy a dívky, nepište mi o necenzurovanou verzi. Kvůli pravidlům IG jsem musel video rozostřit, ale věřte mi, tohle video nechcete. Noční kluby, drogy a honění tohohle malého fimfulína. Je to rádoby Conor McGregor," řekl Ilič k videu, které mu sociální síť za pár hodin smazala za šíření nevhodného obsahu.

Vémola vrátil úder

Karlos Vémola už je na kdejaký trashtalk zvyklý a na slova i činy Jokera dlouhou dobu nijak nereagoval. To se ale pár dní před zápasem změnilo.

"Ahoj Jokere, vím, že se koukáš, protože sleduješ každý krok, který udělám. Jsi zoufalý, meleš samé kraviny. Začal jsi mě štvát. Když Ondra oznámil, že proti mně budeš bojovat, řekl jsem si: Dobrý oponent, zápasil v KSW, bojoval po celém světě, bude dobrým protivníkem pro titulový zápas. Teď si to nemyslím, říkáš tolik kravin. Mluvíš o mých zvířatech, mojí rodině, o mně. Jsi trapný. Nezasloužíš si mít pás Oktagonu na svém rameni. Vytvořím pro tebe peklo. To zažiješ, až přijdeš za mnou na Štvanici do klece. Z těch blbostí, které jsi o mně řekl, je pravdivá jediná: Neuvidíš čtvrté kolo, budeš rád, jestli se dostaneš do druhého. Věř mi. Po těch blbostech, co jsi navykládal, tě těžce zmlátím a ty si budeš přát, aby tenhle souboj ani nezačal. Pás Oktagonu nikam nepůjde, zůstane tady v České republice. Na*er si a vypadni z mého Instagramu," vpálil Karlos Aleksandarovi na svém Instagramu.

Karlosi, přestaň brečet jako d*vka, vzkazuje Joker

Avšak Iliče slova Karlose rozhodně nezastrašila. Naopak se zdá, že ho ještě víc vyhecovala.

"Tak za prvé, já jsem nikdy neřekl ani slovo o tvé rodině, takže se nesnaž získat stupidní body a přestaň brečet jako děvka. Za druhé, ty počítej s tím, že já přinesu peklo tobě. Neměj strach, už brzy se dozvíme, kdo má větší koule. Příště, až zase budeš šňupat koks a honit si toho malého kašpárka s děvkama, tak budeš mít po MMA kariéře. Jediné, co můžeš zkusit, je to, že mi půjdeš po nohách a budeš mi cucat můj pytel, kamaráde. Však když jsi naposledy zápasil doma, lidé na tebe jen bučeli. Měl by ses tedy sám sebe zeptat, zda budeš mít lidi skutečně na své straně. Lidé už nechtějí vidět tvé nudné a ošklivé zápasy. Však ses snažil wrestlit s týpkem, který je rapový hudebník. Lidé si na konci kola museli říkat, že chtějí peníze zpátky a že měl dát Oktagon PPV zadarmo."

Jak Karlos Vémola reaguje na veškeré trashtalky?

Karlos Vémola je nejznámější MMA zápasník v Česku, a to nejen díky své kariéře, ale i stylu života, který vyznává. Jeho sláva je zřejmě i dopad toho, že se po něm jiní zápasníci zkrátka chtějí svézt za svou vlastní slávou.

"Po mně se sveze kdejakej blbec. A přijde mi, že poslední dobou je víc toho neuznání než uznání. Chápu, že se po mně chce svézt kdekdo. Pro ten sport jsem ale udělal a obětoval strašně moc. Minimálně zdraví. Jsem rozbitej od hlavy až k patě, a to uznání mně přijde fér. Samozřejmě, že ho dostávám od svých fanoušků, mám neuvěřitelnou základnu, ale těch blbců, jako je ten Joker, je fakt hodně," svěřil se Vémola pro deník iSport.cz a navíc se slovy, že pokud titul na turnaji Oktagon 34 nezíská, pak se jeho svatba s Lelou Ceterovou odloží.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy