Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Protivná fňukna z MasterChefa Pavlína Lubojatzky: Co dnes dělá a kdo ji nahradí

Nejprotivnější tvář MaterChefa Pavlína Lubojatzky: Co dnes dělá a kdo ji nahradí v další sérii
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / archiv Pavlína Lubojatzky
+ Další 2 fotografie
masterchef

Již večer startuje 5. řada oblíbené kulinářské show MasterChef Česko 2021. V minulé sérii zvítězil kondiční trenér Roman Staša (33), kterému soutěž od základu změnila život. Jednou z nejdiskutovanějších a nejvíce neoblíbených soutěžících předešlé řady se stala Pavlína Lubojatzky (26). Kdo zaujme v nové řadě její místo a co Pavlína vůbec po skončení show dělá? 

Čtvrtá série MasterChef Česko opravdu stála za to. Velký rozruch vzbudila soutěžící Pavlína Lubojatzky, která v jednu chvíli doslova rozdělila Česko.

Pavlína byla velmi cílevědomá a odhodlaná a dívákům její přehnaně snažilství začalo postupně lézt krkem.

I přesto, že Pavlína na značnou část publika působila jen jako snažívá žena, která chce dosáhnout svého snu, ostatní jí tohle chování nedokázali odpustit a nejen v komentářích schytávala velkou kritiku.

Už nyní fanoušci show horlivě debatují, zda v páté řadě zaujme někdo po Pavlíně post nejvíce neoblíbeného soutěžícího.

Jinak sympatická kuchařka během soutěže od lidí zažívala doslova peklo. Na druhou stranu si dobře rozjela své sociální sítě a má pevnou základnu fanoušků, kteří Pavlínu podporují.

V současné době se svým manželem dokončuje vysněnou kuchařku a je šťastná. "Nebudu lhát a dělat, že finišování dat byla pohodička. Trochu se bojím, že jsem na kuchařce nechala část svého zdraví a zestárla tak o 50 let," rozepsala se Pavlína na sociálních sítích.

"Ale ono už to tak asi bývá u věcí, do kterých se ponoříte tak, že máte permanentní flow, a nevnímáte čas a prostor okolo sebe," dodala.

Pavlína se evidentně z nepříjemností, které jí do života přinesla reality show, rychle otřepala a nyní se věnuje tomu, čemu vždy chtěla.

Na druhou stranu kdyby nebyla v MasterChefovi, patrně by se jí nepodařilo příliš prorazit, takže kdo ví....

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy