Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Protidrogová razie kvůli slovenské hysterce za katedrou: V Piešťanech se zastavil čas! Za vše může drtička na hulení a pytlíček á la Kolář!

Najít při razii tohle, prohledávají všechny školy na Slovensku od jeslí
po univerzity třetího věku. V Piešťanech na internátě vyčmuchal pes
necelý gram pervitinu a trochu hulení. A bylo zle.
Zdroj: archiv

V Piešťanech spadnout Petr Kolář s pytlíkem něčeho bílého ze schodů, tak se může jít rovnou vrhnout z útesu, aby unikl polnímu soudu a kulce.

Aby ne, když vychovatelce internátu při střední hotelové škole stačilo, aby studentovi druhého ročníku vypadla drtička na marihuanu, a přestože byl plnoletý, jala se jej prohledávat. Když neuspěla, zavolala okamžitě policii, která se dostavila i s pejskem a začala nevídaná razie.

Podle deníku Nový Čas byla „celá škola vzhůru nohama“.

Výsledky byly nevídané, inu země, kde neexistuje homosexualita, ale existuje Bůh, má poněkud jinak nastavené parametry než její sousedé, kteří, pokud neprodávají, mohou u sebe mít výbavičku na víkend, která by přivedla do kriminálu polovinu východoslovenské univerzity a ještě několik náhodných kolemjdoucích.

Drogový internát vydal neuvěřitelné množství kontrabandu, u majitele drtičky se našla marihuana a jedna studentka, rovněž plnoletá, měla u sebe psaníčko s pervitinem.

Chlapec byl okamžitě z internátu vyloučen, ale může dál studovat první ročník školy, narkobaronka projevila dostatek soudnosti a než byla vyhnána do lesů a tam předhozena medvědům či lámána kolem, raději sama školu opustila, aby se vyhnula téměř jistému vyloučení.

Policie vydala k zátahu tiskovou zprávu a celé město si oddychlo, že utnulo už skoro bující drogovou chobotnici hned v zárodku.

Související články

Další články