Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Proti koronaviru vytáhla nahotu! Provokující sestřičku trest nemine

Proti koronaviru vytáhla nahotu! Provokující sestřičku trest nemine
Zdroj: profimedia.cz
nahota
Zdravotní sestřička z ruského města Tula byla jedním z pacientů vyfocena v průhledném plášti, pod kterým měla jen spodní prádlo. Zahraniční média její jméno neuvádějí, ona sama se obhajuje tím, že jí bylo horko. Podle posledních informací ji neminul blíže nespecifikovaný disciplinární trest.

Sestřičku oděnou pouze do průhledného pláště a spodního prádla na mužském oddělení nemocnice, kde se mimo jiné léčí i lidé s nemocí covid-19, vyfotil jeden z pacientů. Snímek se bohužel pro ni dostal na internet, kde ho mezi sebou začali lidé hojně sdílet.

Fotografie se dostala i k vedení nemocnice, které se rozhodlo zdravotní sestru potrestat za nedodržení požadavků na lékařské oblečení. Ona sama se obhajovala tím, že jí bylo velké horko a že si ani neuvědomovala, jak moc je plášť průhledný.

Trest

Potrestání zaměstnankyně jedné z ruských nemocnic potvrdilo regionální ministerstvo zdravotnictví, jak byla potrestána však neuvedlo. Sestřička se k fotografii veřejně nevyjádřila, avšak pacienti z oddělení, na kterém sloužila, se jí zastali. Uvedli, že proti jejímu oděvu neměli námitky, někteří prý byli jen trochu v rozpacích.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy