Jejich vztah byl nejdříve jedna velká láska a platili za jeden z nejkrásnějších párů v Hollywoodu. Všichni si byli jisti, že tihle dva si byli souzeni a zůstanou spolu navždy. Bohužel jejich vztah prošel mnoha krizemi a tu poslední nezvládli ustát.

Angelina Jolie mluvila o tom, že Brad Pitt příliš holduje alkoholu a poté se chová hrubě. Dokonce ho nařkla ze zneužívání dětí. To si ale herec nenechal líbit a okamžitě zahájil zpětnou palbu. Dlouhou dobu se handrkovali o děti a byli na ostří nože.

Druhá matka Tereza na tom nebyla vůbec dobře. Velký nátlak médií a okolí si vybral velkou daň. Angelina začala chřadnout a stále hubla, až se skoro ztrácela před očima. Ani Brad na tom nebyl dobře. Stále svoji ženu miloval a nechtěl dopustit, aby jejich vztah skončil.

Poté na dlouhou dobu vše utichlo. Vypadalo to, že se dvojice mezi sebou nakonec rozumně domluví jako dva mladí lidé. Ovšem nyní přišel v jejich vztahu zvrat. Je to přesně rok od doby, kdy pár oznámil rozvod, ale věci se začínají podle informací obracet k lepšímu.

"Setkali se na neutrální půdě, v domě jejich kamaráda. První krok kupředu udělal Brad, proteklo moře slz, pak si padli do náruče,“ popsal životopisec a fotograf páru Ian Halperin a dodal, že to vypadá, že tihle dva nechtějí roky manželství hodit jen tak za hlavu. Jak tahle love story nakonec dopadne?