Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Protekční fracek Pavel Novotný vyhrál v neděli večer pořádný keš v pokeru, to zase bude závisti!

Zdroj: www.pokerzive.cz

Protekční fracek Pavel Novotný (33, ale řekneme vám tedy, že někdy je to s bídou na deset) nás věčně v redakci otravuje se svým pokerem a říká věci, kterým vůbec nerozumíme, ale protože je to náš šéfredaktor a mohl by nás vyhodit, tak se snažíme tvářit účastně, kýveme hlavou a děláme "Hm, hm, mhm, fakt?" ale doopravdy si myslíme, že celé tyhle jeho karty jsou o hraní Vole, lehni u Suché dásně a vnímáme ho jen na půl ucha, jelikož nás víc zajímá houkání sanitek pod okny než tohle.

Takže se nám pak nedivte, že nás vždycky trochu překvapí, kolik peněz se tím dá vydělat. Pavel před více jak rokem bral necelý milion korun v České pokerové tour a po tomto víkendu zase budeme slavit, neboť v Rozvadově u finálového stolu vyhrál třetí místo a s ním 800 tisíc korun!

Celou nedělní taškařici sledovala naše redakce živě na streamu, ale protože tomu vůbec nerozumíme a nechápeme, co komentátor říká, tak vám jen povíme, že Pavel vsadil (asi) všechny žetony a kluk vedle něj pak udělal něco, po čem Pavel skončil na třetím místě.

To je odborný výklad, co?

Popravdě to bylo asi pět hodin nudy, kdy náš šéfredaktor seděl u stolu v brýlích a vůbec se nepohnul, trochu ho podezříváme, že tam místo něj byla umakartová figurína v životní velikosti. Po pěti hodinách se zvedl, poblahopřál klukovi a šel pryč. Ale 800 klacků dobrých. Už máme sestavený seznam dárků, protože jestli si myslí, že ty peníze utratí za novou postel, tak to ani omylem!

(Máme pekelný zákaz prozradit, za co chce utratit peníze pod hrozbou vydrbání jeho redakčního záchodu kartáčkem, ale nám už je to všecko jedno! Takže - za novou postel, výlet za třináctiletýma černoškama do Afriky, tajné hodiny logopedie a koncentrace, podplácení diváků, aby sledovali Prásk, podplácení řeporyjského zastupitelstva, aby v té díře po něm pojmenovali ulici a postavili mu sochu.)

Dnešní ráno samozřejmě začínáme velkou redakční party, takže kdyby nebyly na webu žádné články, musíte nás omluvit, jsme opilí pod stolem a sjíždíme kokain ze žetonů. Vaše gratulace a dary pro Pavla jsou samozřejmě vítány a očekávány. Hodí se věci jako alkohol, dárkové balíčky s jídlem, drogy, striptérky a zájezdy. Balíčky posílejte na adresu Mezibranská 4, Praha 1 a napište na ně redakce eXtra, ne Pavel Novotný (nebo Petr), pak se totiž dostanou rovnou do rukou chudého osazenstva, kde si je rozebereme, náš šéfredaktor už nic nepotřebuje.

Děkujeme.

A nezáviďte!

Stejně mu to zařídil tatínek. Jak jinak.

Související články

Další články