Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Protekce přes postel: Eva Decastelo promluvila exkluzivně o roli ve Slunečné

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
seriál
Málokdo asi tuší, že scenáristou a kreativním producentem seriálu Slunečná je René Decastelo (46), tedy manžel moderátorky a herečky Evy Decastelo (41). Sympatická brunetka v seriálu hraje cukrářku Zuzanu Dolejšovou. Někoho by mohlo napadnout, že Eva dostala roli z protekce. Nic ale není tak, jak se na první pohled zdá, role k Evě přišla úplně odjinud.

Do party kamarádek, které v seriálu tak trochu ovládají své manžele, patří i Zuzana Dolejšová v podání Evy Decastelo (41). Na první pohled by se mohlo zdát, že roli Eva dostala díky manželovi. Jak to ale bylo doopravdy? Eva pro eXtra exkluzivně prozradila, jak se do seriálu Slunečná dostala.

Protekce

"Jsem jedna z mála hereček, o které by se dalo říct, že má roli přes postel. Protekci ale nemám. Slunečná už je šestý seriál, na kterém se manžel podílel a z těch všech jsem měla jen malou roličku v Ohnivém kuřeti a teď ve Slunečné... Navíc role Zuzany Dolejšové nevzešla od manžela, ale od Leoše Nohy, se kterým hraji v divadle," vysvětlila Eva.

Do seriálu se totiž prý obsazovali nejdříve muži a k nim se pak vybíraly manželky. "Jelikož s Leošem už léta hrajeme v divadle manželský pár a jsme spolu všude na plakátech, usoudilo se, že by bylo dobré, kdybych mu manželku hrála já," dodala krásná maminka dvou dětí.

Evu ve Slunečné můžete vidět už dnes ve 20.15 na TV Prima.

Související články

Další články