Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PROTEKCE? Milenec Solaříkové se objevil v Ulici. Zneužívá snad oblíbenou herečku k vlastní slávě?

Budou spolu brzy hrát v Ulici?
Zdroj: Instagram, TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
Solaříková se po jeho boku proměnila z boubelky na krásnou mladou ženu. Jenže její milenec měl možná postranní úmysly. Využívá snad Patricii k vlastní slávě, nebo je vše opravdu jen náhoda?

Marek Fryčák (28) je jméno, které nikomu nic moc neřekne. Pokud tedy nejste milovníci hudební skupiny Eddie Stoilov, protože právě tam dělá tento sympatický mladík bubeníka. Více se ale v poslední době dostává do povědomí společnosti díky vztahu s Patricií Solaříkovou (27).

Ta po jeho boku zhubla, omládla a jednoduše je snad nejkrásnější ve svém životě. Jako dlouholetá herečka seriálu Ulice samozřejmě určitě má možnost režisérovi doporučit obsazení nových rolí. A hle, právě její současný přítel si v nekonečném seriálu zahrál.

Objevil se ve scéně, kdy hubení kapela Bedřicha Lišky testovala nového bubeníka. Ač bubnoval jako bůh, tak se chlapcům ze Starého vercajku nelíbilo, že se snaží do všeho remcat, a proto ho odložili na druhou kolej.

"Já vím, že to vypadá jako tlačenka, ale jsem/jsme v tom nevinně… Každopádně to bylo příjemný a až uvidíte, jak mě tam zhodnotili, tak se zasmějete,” uvedl na svém facebookovém profilu a nejspíše tak chtěl předejít možným spekulacím o protekci ze strany Patricie.

Každopádně je to k zamyšlení. Opravdu by takovou roli dostal jako obyčejný bubeník? No jen stěží, protože do té doby byl jako herec naprosto neviditelný. Tak snad se nesnaží na Solaříkové přiživit a vygradovat svoji kariéru. Páťa si určitě zaslouží hodného partnera, vždyť je to taková sympaťanda…

Související články

Další články