Je úplně jedno, jaká reality show se zrovna natáčí, ale když se do toho zapojí soutěžící z Moravskoslezského kraje, obzvlášť z Ostravy, tak je vždy téměř jasné, že se bude jednat o neskutečný bizár.

Momentálně běží na televizních obrazovkách Prostřeno a soutěžící jsou právě z Ostravska. První večeře proběhla u sympatického Jiřího, který je na Ostraváka docela normální a nudný. Zato jeho dvě spoluhráčky Věra a Lucie mají dobrou šlehu.

Obě dvě mají velmi podobný styl líčení. Make-up na sebe nanášejí stylem „na masťnáka“, aby se na obrazovkách dostatečně leskly a divák je náhodou nepřehlédl. Mastný obličej obě dvě doplňují velmi extravagantním obočím.

Lucie i Věra si své obočí jistě hýčkají a malují ho nejspíše podle úhloměru a černou fixou či temperou za pomocí štětce. Je jasné, že Ostrava je město velmi vzdálené Praze, tudíž jsou místní lidé o nejnovějších trendech v líčení informováni mírně později.

Tady to vypadá, že dámy mají zpoždění zhruba pětadvacet let, ale evidentně je to nijak netrápí. Jak říká paní Lucie: „Je mi úplně jedno, že se ztrapním před celým národem, já jsem zde přišla vyhrát a podle toho budu také bojovat.“ Tak, a tohle tesejte do kamene!