Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Prostřeno v Ostravě je lahůdkový bizár: Vévodí mu mastná čela a obočí podle fixky

GLOSA: Tento týden se bude Prostřeno odehrávat v Moravskoslezském kraji a diváci se mohou těšit na pořádný masakr. První večer přivítá své spoluhráče vcelku pohledný mladík Jiří z Ostravy, který je nadšenec do vaření a cestování. Celé Prostřeno ale ovládnou dvě dámy, které toho mají více společného, než se na první pohled zdá.

Je úplně jedno, jaká reality show se zrovna natáčí, ale když se do toho zapojí soutěžící z Moravskoslezského kraje, obzvlášť z Ostravy, tak je vždy téměř jasné, že se bude jednat o neskutečný bizár.

Momentálně běží na televizních obrazovkách Prostřeno a soutěžící jsou právě z Ostravska. První večeře proběhla u sympatického Jiřího, který je na Ostraváka docela normální a nudný. Zato jeho dvě spoluhráčky Věra a Lucie mají dobrou šlehu.

Obě dvě mají velmi podobný styl líčení. Make-up na sebe nanášejí stylem „na masťnáka“, aby se na obrazovkách dostatečně leskly a divák je náhodou nepřehlédl. Mastný obličej obě dvě doplňují velmi extravagantním obočím.

Lucie i Věra si své obočí jistě hýčkají a malují ho nejspíše podle úhloměru a černou fixou či temperou za pomocí štětce. Je jasné, že Ostrava je město velmi vzdálené Praze, tudíž jsou místní lidé o nejnovějších trendech v líčení informováni mírně později.

Tady to vypadá, že dámy mají zpoždění zhruba pětadvacet let, ale evidentně je to nijak netrápí. Jak říká paní Lucie: „Je mi úplně jedno, že se ztrapním před celým národem, já jsem zde přišla vyhrát a podle toho budu také bojovat.“ Tak, a tohle tesejte do kamene!

Související články

Další články